Mám 19,bez práce a bez zdravia,unava.....

Mám 19,bez práce a bez zdravia,unava.....

Odoslaťod fallen.angel » Št Nov 05, 2015 10:08 am

Ahojte,je toho viac,ale v "skratke" ...Mam 19 rokov,ukoncene gymnazium od maja....za 5 mesiacov som vystriedala 4 roboty..problem? nevydrzim od unavy....v 17 som prekonala rozne infekcie a odvtedy to ide dole vodou..este aj praitel ma nechal....teraz som tu sama,zlomena,nevladzem efektivne pracovat na zmeny,pretoze sa mi toci hlava od unavy uz na rannej a nikto to nechape...navyse doma peniaze potrebujeme...kedze mama nezaraba,tak ich potrebujem aspon tolko,co by som sa starala sama pre seba...este aj tatko mi povedal,ze sa za mna hambi,ze len vylihujem a vyuzivam, to,ze do 24 rokov je povinny sa o mna starat...ale pritom ja snahu mam !!! uz som jedla aj AD od psychiatra,kt.mali stimulovat,ale nepomohlo..:/ a ja uz nechcem byt nikomu na obtiaz ...:( Nepoznate niekto nejaku vhodnu pracu na doma,alebo inu moznost,ako si zartobit aspon min.mzdu...? nieco aby som zvladla...:/
fallen.angel
 
Príspevky: 1
Založený: Št Nov 05, 2015 9:59 am

Re: Mám 19,bez práce a bez zdravia,unava.....

Odoslaťod NanoTrash » Ut Feb 23, 2016 10:09 pm

Ahoj, úplne chápem ako sa cítiš... prežívam dost podobné problémy a trápenia... Mám 21 rokov a tiež som bez práce, kvôli zdravotným problémom, ktoré ma sprevádzajú každý deň od 5 roku života...Ale posledný rok je to na nevydržanie. Stále behám po lekároch a nič nepomáha. Stále som unavená a všetko ma bolí hlavne chrbtica, hlava a svaly. Dokonca nemôžem ani spávať. Vyštudovala som strednu odbornu skolu odbor kozmetička- vizážistka. Mojim snom bolo robiť vizážistku a skrášľovať tváre... vytvárať umelecké diela... Ale musela som sa mojho sna vzdať hlavne kvôli bolesti chrbtice, ovplyvňuje ma to vo všetkom... ešte mám aj slabé svaly na nohách... stačí mi keď idem len do mesta sa prejsť alebo na kávu s kamoškou a som unavená keď prídem domov jak keby som ubehla tisic kilometrov. Ledva prídem domov... priatel sa na mňa vykašľal... povedal mi že som neschopná, čo ma dosť zranilo... Mam pocit, že nikam nepatrím...Nikto ma nechápe... potrebujem sa s niekym porozprávať, s niekym kto to pochopí a pomôže mi.. Citim sa tak sama stále... Budem rada ak niekto odpíše...
NanoTrash
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Feb 23, 2016 9:43 pm


Naspäť na Depresia a smútok

cron