mám problém

mám problém

Odoslaťod Philips » St Sep 07, 2016 4:23 pm

Dobrý deň mám 15 a mám psychické problémy...Začalo to tým, že som šiel na strednú školu. Uplne sám a ide o to vlastne, že všetci sú tam už poskupinkovaný a ja som tam jediný sám v prvej lavici a s nikým sa nebavím. Skúšal som sa aj prihovoriť ale bezvýsledne a k tomu mám v triede pár namachrovaných frajírkov ktorý sa za mnou vkuse smejú. Je mi zle nevládzem, cítim úskosť z novej školy,nového učenia, nových profesorov a tak. Rozmýšlal som že by som sa niečím predavkoval a aspoň na chvílu dostal do nemocnice. S mamou som sa o tom rozprával a že by som rozmýslal aj o preradení na druhú školu. Prvý rozhovor bol super len po druhom na mňa neskutočne nakričala, že či si to predstavujem aj v živote takto že utečiem od problemov...bojím sa tam chodiť kedže to je vzdialene 30 km a mám stres :cry:
Philips
 
Príspevky: 1
Založený: St Sep 07, 2016 4:13 pm

Re: mám problém

Odoslaťod Philip » So Dec 10, 2016 5:10 pm

Ahoj, a ako to vyzerá teraz po takmer štyroch mesiacoch?? Tento problém mi je celkom blízky z doby na ZŠ, skúsila by som ti pomôcť bližšie, ale potrebujem viac informácií, ak by si chcel, môžeš mi napísať na mail mysiarka@centrum.cz
Philip
 
Príspevky: 2
Založený: So Dec 10, 2016 12:35 pm

Re: mám problém

Odoslaťod azur » Po Feb 06, 2017 6:32 pm

Ahoj.Tiež mi napíš a určite prídeme na riešenie situácie. Nedovolím aby sme neprišli na niečo ako z toho von.
Možno slabá útecha ale ver že nech je ti akokoľvek ťažko ,vždy nájdeš niekoho komu sa dejú horšie veci v živote.
Je možné že všetko čo sa okolo nás deje v našich životoch je súčasťou karmy a keď tú možnosť pripustíme, čo nemusí byť až tak pritiahnuté za vlasy ako na prvé zdanie môže pôsobiť.. tak sa ti to deje preto lebo ty si niekomu v minulom živote dával pocíť okamihy ktoré prežívaš ty teraz ,to čo dostávaš ti patrí a máš možnosť ukázať ako to tvoj duch dokaže zvládnuť a povzniesť sa nad všetko a nájsť riešenie ale vždy nemusíš byť na to sám.Niekedy ti prídu do cesty ľudia ktorí majú skúsenosti nazbierané vo svojom živote,buď prežili to isté ako ty a odstupom času si uvedomili kde robili chybu keď sa im dialo rovnaké a vedia ako treba postupovať ale vždy maj na pamäti že agresia a násilie nemá význam.
Určite mi napíš achromatic34@gmail.com. Snáď si v poriadku.
....
Všetko jedného dňa pominie.
azur
 
Príspevky: 8
Založený: Po Jan 30, 2017 8:46 pm


Naspäť na Depresia a smútok

cron