Mám 24 a som v prdeli

Mám 24 a som v prdeli

Odoslaťod global » So Jún 25, 2016 6:01 pm

Dobrý deň chcem sa ospravedlniť za názov, ale nič výstižnejšie ma nenapadlo. Som študent od septembra idem na inžinierske štúdium v odbore telekomunikáčné a radionavigačné systémy na elektro fakulte.
Môj ostatný život je oničom skúsim to aj vymenovať boh si zo mňa robí riadnu srandu ak teda existuje:
1) Narodil som sa o 5 týždňov skôr neskôr až v 1 roku som sa dokázal prevrátiť sám čo iné deti už aj chodia
2) Zistili mi LMD (ľahkú mozgovú disfunkciu)
3) Problém s komunikáciou už v škôlke bol som "čudné" dieťa problémy s jemnou motorikou naučiť sa bicyklovať, alebo zašnurovať si šnúrky to bolo otázka dni alebo týžňov (bicyklovanie)
4) Základka problém s učením diagnostikované ADHD + tikové prejavy pričom podľa IQ testov som bol mierne nadpriemerný. Podľa detského psychológa s takým niečim sa on nestretol kým nediagnostikoval mňa
5) Kedže ma mali na ZŠ za čudáka bol som doma a radšej som pracoval s PC denno denne po škole 8-10 hodín denne úplne som sa o tom presvedčil keď ma ako druháka na ZŠ priškrtil jeden siedmak lebo som bol vraj čudák odvtedy som už ani von nechodil ešte pár dni potom som mal na krku červené znaky od tohto neprijemného incidentu .
6) Na strednej škole som dostal potrebu sa začleniť do nejakej skupinky jednoducho som chcel kamošov. Problém bol to, že som nedokázal sa pričleniť. Kamošov som si našiel až v 2 ročníku s mojej triedy aj keď sa bránili nakoniec sa mi podarilo presvedčiť ich, že až taký zly niesom ale koľko krát ma odohnali.
7) Už aj na strednej sa našli spolužiaci čo mi robili zle skrývali mi veci, hovorili, že som gay lebo som nemal frajerku, na praxi mi švihali káblami po chrbte, spolužiak po mne hodil kondenzátor ktorý ma na oboch koncoch drotiky na prispajkovanie trafil mi pod oko trocha vyššie a žiadne nemám, 2 spolužiaci ma pritlačili lavicou k muru pričom som tlačil proti nim lavica sa prevrhla a privalila mi prsty na ruke 2 týždne som nosil dlahu a tak podobne.
8) Výška na základe toho aký som čudný mi robili jeden celý rok zle liali vodu do postele keď som spal, budili ma v noci (trieskali na dvere), nerozprávali sa so mnou, boxovali si do mňa, že vraj som bol lepší ako vrece iniciátorom bola jedna osoba. Keď mi začali hroziť s tým, že na mňa zavolajú polišov, že vraj ruším nočný kľud pričom to oni ma budili po nociach, a keď som povedal argumentovali, že možno, že to tak je ale ich je viac a teda uveria im som to povedal strýkovy a do večera toho dňa doslova si ma ten dotyčný iniciátor pridal na fb a odvtedy mi pomáha aj všetko a sme kamoši.
9) Hoci mám 24 nedokážem komunikovať s ľudmi neviem o čom sa mám s nimi baviť preto mám väčšinou len pripravené otázky, a keď ich vyčerpám vôbec netuším čo ďalej. Otázky mám rôzne pre skupinu ľudí ktorých som práve spoznal, pre kamošov. Problém je, že potom mi vravia, že sa pýtam stále to isté.
10) Neviem kedy vstúpiť do rozhovoru teda spravidla buď skáčem do reči, alebo čakám a potom sa všetci divia prečo sa k tomu vraciam po piatich minútach.
11) Mám 24 ale nemal som frajerku ani žiadny vzťah a chýba mi niečo také presne ako mi chybali kamoši v prváku na strednej.
12) Podľa dievčat čo boli priamejšie som čudný, nezaujímavý a otravný jedna aj povedal, že škaredý tá bola najpriamejšia ale nemslím žeby klamala.
Myslel som si, že keď sa budem učiť budem pre dievčatá zaujímavejší, ale zistil som, že ich integráli nezaujímajú rovnako ako ani telekomunikačné systémy počítače proste nič.
Ja si osobne ešte myslím nakoľko všetky moje problémy nemôžu súvisieť s ADHD, že mám možno ešte Aspergerov syndróm čo je forma autizmu kedy človek ma naštastie rozumové schopnosti zachované, ale čo sa týka komunikácie je to všetko v prdeli.
Čo mám podľa vás robiť.
global
 
Príspevky: 1
Založený: So Jún 25, 2016 6:00 pm

Re: Mám 24 a som v prdeli

Odoslaťod Kačena » St Nov 16, 2016 9:17 pm

Ahoj, neviem ako ďalej pokračuješ, no podľa toho, čo si napísal vyzeráš ako inteligentný človek. Predsa len študovať na elektrotechnickej fakulte dokáže málokto, zrejme sa z teba stane dobre platený odborník, keďže technické smery sú lepšie ohodnotené. Vidím, že si nemal doteraz jednoduchý život, no podľa môjho názoru by ti stačilo trochu zmeniť myslenie. To, ako sa k tebe správali, už nezmeníš, no ty už si dospelý a žiadna obeť, dokážeš sa postaviť za seba a svoje šťastie. Môžeš stavať na tom, v čom si dobrý. Ak máš aspoň toho kamaráta, čo si spomínal, to je fajn nie? Nie každý má milión kamarátov a ak máš pár kamarátstiev tak ich rozvíjaj a ak sa necítiš konformne pri dievčatách, chce to cvik, možno si naštudovať niečo o tom, ako sa baviť so ženami a len skúšať, najskôr mať nejakú kamošku a potom skúsiť aj vyšší level, čo je balenie. Áno máš pravdu máloktoré dievča zaujímajú integrály, no verím, že sa dá baviť aj o inom, čo takto o nej, záľuby,čo nového vo svete alebo pod.? A ak máš pocit, že si škaredý skús zmeniť image, to vie pridať na sebavedomí, skús sa venovať nejakému športu, kúpiť si pekné tričko a rifle alebo topánky, to tiež veľa spraví. Nečakaj, že budeš hneď sexsymbol no určite zvýšiš svoje šance a budeš sa cítiť lepšie vo svojej koži. A inak to, že si s nikým ešte nechodil nevadí, tiež poznám chalana čo si našiel babu v 29 a je tu. Skús aj nejaké videá na TED o sebavedomí, sú tam zaujímavé veci, len tú najťažšiu vec a to je práca na sebe musíš urobiť ty. To nikto iný neurobí.Neviem či poznáš Nick Vujicic, chlap sa narodil bez rúk a nôh a tiež mohol upadnúť do sebaľútosti, no stal sa z neho motivačný rečník, ktorý povzbudzuje ľudí na celom svete, aby ich stav nebol prekážkou k šťastiu a našiel si aj ženu (zdravú) a už majú aj deti. Myslenie je naozaj mocný nástroj. Verím, že nejaká žena sa nájde aj pre teba.
Kačena
 
Príspevky: 1
Založený: St Nov 16, 2016 8:51 pm


Naspäť na Depresia a smútok

cron