Nerozumiem svojmu vnútru

Nerozumiem svojmu vnútru

Odoslaťod Dušan » St Júl 15, 2015 5:38 pm

Dobrý den, naozaj je pravdou, co pisem ako nadpis tejto diskusie. Mam 16 rokov. Problemom je, ze v poslednej dobe mam pocit, ze som vnutorne uplne prazdny clovek. Obcas ma ale zaplnia nejake emocie, no casto je to iba hnev, ziarlivost ba az nenavist. Predtym som bol schopny si aj poplakat, a dokazal som naplno prejavovat emocie, za ktore som sa rozhodne nehanbil. Nehovorim o tom, co bolo pred niekolkymi rokmi, moje "prazdno" zacalo pred asi polrokom. Doteraz neviem, ci to bolo zmenou skoly alebo niecym inym, stale sa snazim hladat pricinu mojej vnutornej nenavisti. Ta nie je namierena voci nikomu konkretnemu, ale pestuje sa vo mne a ja to nedokazem ovplyvnit. Takisto trpim stratou sebavedomia. Aktivne som pred polrokom sutazne debatoval, no skoncil som s tym, lebo niesom schopny vystupovat pred ludmi. Niesom schopny prejavit svoje city k dievcatu, ktore sa mi paci. Zvykol som si casto, a vela pisat s mnozstvom znamych, no teraz je zo mna cisty introvert, ktory sa stal takym cudakom. To vsetko za menej ako polroka. Vedel by som toho este vela napisat, no pisem takto prvy krat, a nechcem aby dlzka tohto textu odradila uz na prvy pohlad. Ak niekto zazil nieco podobne ako ja, najlepsie moj rovesnik, prosim pomozte. Napiste co vam pomohlo, ako ste zo seba dostavali hnev kvoli neopatovanym sympatiam, a zisteniu, ze karma nemoze fungovat? Vopred vam dakujem :)
Dušan
 
Príspevky: 1
Založený: St Júl 15, 2015 5:26 pm

Naspäť na Depresia a smútok

cron