Neviem si najst dievca-trapenie

Neviem si najst dievca-trapenie

Odoslaťod Rak » Ne Jún 29, 2014 1:16 am

Dobrý deň
chcem poprosit o radu s mojim problemom. Mam 24 rokov a este som nikdy nemal dievca aj ked som chcel. Moj problem je ze som dost iny nerad sa chodim zabavat a mam malo kamaratov. Venujem sa zaujmom co ma bavia a to uz od puberty a preto som nikdy nechodil za dievcatami ani do spolocnosti rovesnikov. Od malicka sa nerad bavim s ludmi ktorych dobre nepoznam a su cudzi. Nedavno som sa pokusil zbalit jedno dobre dievca, zdalo sa ze mam konecne nejaku sancu ale nakoniec povedala ze nechce. Vtedy mi to pripadalo ze som dokazal nemozne ze som zasiel najdalej a ze ani dalej s dievcatom nemozem uz zajst, akoby som dosiahol limit mozností! a to ma desi.Tiez mam problem byt spontanny som akoby zablokovany a nedokazem robit normalne veci, napriklad chytit dievca za ruku, jednoducho ju pobozkat ako to robia ostatni a proste byt ako clovek aj ked to ozaj chcem, chcem byt normalny a chcel by som robit tieto veci ale akoby som mal nejaky blby blok alebo co. Skutocne ma to trapi a neviem co mam robit ako to mam vyriesit. Mnohi sa ma pytaju preco este nemam dievca, ze vyzeram dobre a som slusny ale ja mam takyto blok. Poslednu dobu ma to zacalo hrozne trapit je to kazdym rokom stale horsie a bojim sa aby som nezacal mat nejake silne depresie, doteraz som to dokazal potlacat venovanim sa mojej praci ktora ma bavi, ale citim ze sa to zhorsuje a ze to nebyvalo taketo zle, uz to mavam aj cezden ked idem von a vidim rozne pary. Neviem naozaj co mam robit ja nechcem byt takyto cudny a ozaj nechcem ostat v zivote sam a bez rodiny preto vas prosim o radu, co by som mohol robit aby sa to dalo zlepsit. Dakujem pekne,

Michal
Rak
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Jún 29, 2014 1:02 am

Naspäť na Depresia a smútok

cron