Neviem čo robiť

Neviem čo robiť

Odoslaťod S336 » Št Aug 17, 2017 9:14 pm

Mám problém s dievčaťom ktoré má údajne ľúbi alebo ľúbilo. Poznáme sa už pol roka a za tú dobu sme sa videli 2 krát a ten druhý krát sa to trochu pokazilo ale nič také kvôli čomu by sa so mnou nemohla stretnúť sa nestalo. Vždy keď ju zavolám von tak mi napíše že sa buď hanbí alebo že neni doma. A už vôbec nechápem to že mi písala že už spala s nejakými jej kamošmi ale so mnou sa neni schopná ani stretnúť. Teraz je znova niekde na dovolenke a písala mi že tam došiel nejaký pekný chalan a že sa s ním chce spoznať. A nejako sme sa potom začali hádať a ona napísala že aj keby s ním spí tak mne to môže byť jedno. Nechápem to napíše mi že ma moc ľúbi a potom napíše že mi to môže byť jedno.
Dvaja ľudia mi povedali že nechápu ako to s ňou môžem vydržať že oni by to nedali. Nepíšeme si už skoro mesiac lebo neodpísala. Nechápem či je fakt až taký problém aspoň napísať tú správu aj keby chcela všetko toto snaženie o vzťah ukončiť nieje to problém len to potrebujem vedieť ak sa mám posunúť ďalej. Na facebooku dala like na príspevok od nejakej stránky v ktorom nejaký človek píše druhej osobe ako mu chýba a že ho miluje a nech sa vráti. Ale všetky tieto správy boli ako keby nedoručené že si ich len písal pre seba bez toho aby sa odoslali. Neviem či tým narážala na mňa ale určite tam ten like nedala len tak nato ju dosť dobre poznám muselo to mať dôvod. A najviac natom asi mrzí to že pred tým mesiacom som mal narodeniny a ani na tie mi nenapísala. Neviem aká je pravdepodobnosť že by si natom fb nevšimla že som ich mal ale asi dosť malá. Onedlho ich má aj ona a neviem či je mám napísať alebo to nechať tak. Ani sám neviem prečo na ňu po tomto všetkom stále myslím a neviem ju dostať z hlavy. Onedlho má narodeniny ona a vôbec neviem či jej mám niečo písať či o to ešte vôbec stojí. Čo by ste v tejto situaci robili vy? :|
S336
 
Príspevky: 1
Založený: Št Aug 17, 2017 8:50 pm

Naspäť na Depresia a smútok

cron