Pomoc priatelke

Pomoc priatelke

Odoslaťod DankaLA » Ne Jan 18, 2015 2:08 pm

Dobry den,
Chcela by som vas poziadat o radu. Kamaratke pred par dnami tragicky zahynul manzel,mal len 24 rokov. Mali ,vsetko. Sam postavil domcek, vsetko dokoncil aby si spolu so svojimi dvomi malickymi detickami mohli uzivat zivot. Uplne necakane odisiel,zrazu ho niet a to ubohe ziena je na vsetko sama. Deticky maju len jeden a dva roky, vsetci ho tak velmi potrebovali. Chcem jej pomoct, ale neviem ako. Bojim sa prihovorit, nech nepoviem nieco co ju este viac rani. Ponukla som jej pomoc, postrazim deticky cez pohreb, ale chcem jej pomoct viac. Prosim poradte mi prosim ako na to. Vsetkych nas to zassiahlo, no chcem jej to aspon trosicku ulahcit. Sama mam rodinu a neviem ci by som taku syratu zvladla. Cenim si vas cas,dakujem.
DankaLA
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Jan 18, 2015 1:58 pm

Re: Pomoc priatelke

Odoslaťod Vopo14 » Pi Jan 23, 2015 12:02 am

Už len to, že máte záujem jej pomôcť, jej pomáhate. Manžela jej určite nenahradíte, ale aj tak môžete byť jej oporou, človekom čo si ju vypočuje, človekom, ktorý jej poradí. Netreba zabúdať, že úsmev je najlepším liekom na smútok. Nieje nič konkrétne, čo by ste mohli spraviť. Sama zistíte prečo, kedy a ako sa zachovať a pomôcť. Ale koniec koncov to viete aj sama ;)
Ľudia pozerajú, ale nevidia!
Rozmýšlajú, ale nemyslia!
Chcú žiť, ale umierajú!
Ľ.V.
Vopo14
 
Príspevky: 31
Založený: So Mar 15, 2014 1:39 pm
Bydlisko: Trnava


Naspäť na Depresia a smútok

cron