ako vratit cas?

ako vratit cas?

Odoslaťod ildiko » Pi Aug 21, 2009 10:28 am

bola som neverna manzelovi 2krat,a na treti raz som ho aj opustila.zacala som zit z novym priatelom,no po mesiaci spoluzitia som prisla nato,ze bez mojho muza to nejde.moc mi chyba.nasiel si kamaratku,a strasne na nu ziarlim.nedokazem mysliet na nic ine...celych 24 hodin myslim len na to,ze som mu ublizila a bola to chyba.moc ma to trapi,lebo som ublizila muzovi,detom,a teraz aj novemu partnerovi.nemyslela som si,ze to bude take tazke,ked som ho ja opustila.neviem co mam robit a co bude..priznam sa,ze keby neboli deti u mna,uz by som tu nebola...myslela som uz vela krat na samovrazdu,ale to nie je take jednoduche...
ildiko
 
Príspevky: 2
Založený: Pi Aug 21, 2009 10:16 am

Re: ako vratit cas?

Odoslaťod obstinacy » Pi Aug 21, 2009 2:54 pm

ahoj ildiko....
ako vratit cas???zial to nieco co sa neda.nech bolo nedzi tebou a tvojim muzom cokolvek nic sa na tom uz nezmeni.zalezi len na tom co citis ty.nasla si si priatela.zrejme si k nemu daco citila.mozno ti dal to co ti vo vstahu s tvojim muzom chybalo.asi by si neopustila muza s nim keby si ku nemu nic necitila.zalezi len a len na tebe co bude dalej.ked ti zalezi na tom aby si bola stastna tak nehlad co bolo.nech si priateľovi ublizila ako kolvek a ma ta naozaj skutocne rad tak to s tebou vytrpi a pomoze ti sa z toho dostat,lebo laska ak kvitne tak prekona vsetko.samovrazdou sa este nikdy nic nevyriesilo.skor naopak.ublizilo to len vsetkym na okoli.len sebci myslia na take veci.nikto vtede asi nemysli na "rodicou,surodencou,priatelou" .prave na tych co dokazu v takychto chvilach pomoct.treba o tu pomoc len poziadat.pokial to bude clovek dusit v sebe sa nic nevyriesi skor naopak....skus si vymysliet cinnost ako nemysliet na jednu vec.
obstinacy
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Aug 21, 2009 2:37 pm

Re: ako vratit cas?

Odoslaťod ildiko » So Aug 22, 2009 12:42 pm

ahoj!
velmi pekne dakujem za odpoved.ale ja teraz tak citim,ze mi muz chyba.a na zaciatku nasho manzelstva bolo tiez vsetko take pekne.a srdce moje mi hovori,aby som sa k nemu vratila a dokazalu mu ze ho milujem.
ildiko
 
Príspevky: 2
Založený: Pi Aug 21, 2009 10:16 am

Re: ako vratit cas?

Odoslaťod Dasa » Po Dec 10, 2018 3:42 pm

ildiko napísal:ahoj!
velmi pekne dakujem za odpoved.ale ja teraz tak citim,ze mi muz chyba.a na zaciatku nasho manzelstva bolo tiez vsetko take pekne.a srdce moje mi hovori,aby som sa k nemu vratila a dokazalu mu ze ho milujem.



Neskoro moja uz si mu ublizila a zradila ho totalne, on ma priatelku a tym si mu otvorila cestu k dalsiemu novemu zivotu. Tvoja chyba cisto, mozes si za to sama. Lasku mu dokazuj nadalej uvidi ako vydrzis.
Dasa
 
Príspevky: 39
Založený: Ne Dec 09, 2018 8:34 pm


Naspäť na Iné

cron