Bývalý a najlepšia kamarátka

Bývalý a najlepšia kamarátka

Odoslaťod Deli » St Jún 03, 2015 2:11 pm

Ahojte
Mám 18 rokov, som z dobrej rodiny, dá sa povedať, že mám všetko čo chcem. Nepijem, nedrogujem, škola mi ide na jednotku, reprezentujem ju na medzinárodných súťažiach a dá sa povedať, že má super život.
Lenže pokiaľ som sama doma či niekde inde som v strašnej depresii, pretože musím myslieť na všetko čo sa deje v mojom súkromnom živote.
Keď som mala 14 rokov dala som sa dokopy s jedným chlapcom, všetko bolo fajn. Na strednej škole som sa skamarátila s jednou babou a boli sme super kamarátky /aj keď sme sa vôbec k sebe nehodili, ja som bola tá slušná čo sa učí a ona tá čo na všetko kašle a každému nadáva/ Neskôr keď som mala 16-17 rokov sa môj vzťah začínal rozpadať kvôli tomu, že sa o mne stále dozvedal veci, ktoré neboli pravdivé. Kričal na mňa, ubližoval mi fyzicky či psychicky. Musela som robiť všetko čo chcel, či niekde ísť, či s ním spať. Nadával mi, sem tam sa mi ušla facka, sotenie, kopanie...často ma zatváral u neho v izbe...raz ked prišla jeho mama a všetko som jej povedala...tá však odvetila: on je taký, on sa nezmení. Hneď ako sa bude dať skonči to. Vedela som, že spáva s inými a napriek tomu som to nemohla skončiť. Nedovolil mi to, vydieral ma. Keď som sa snažila niekomu o tom povedať vyhrážal sa mi, že ma zabije, že ublíži niekomu koho mám rada. Vrieskal po mne, že som ku*va...a pritom som spávala iba s ním...Vedel heslo na moj email, na môj Facebook...akonáhle mi napísal len spolužiak čo máme na úlohu tak nastalo peklo. Minulý rok v decembri ma nechal, pretože jedno dievča s ním čakalo dieťa a mal dosť problémov s alkoholom. Bola som šťastná, že mám pokoj. Asi mesiac na to sa mi ozval zas a začalo to znova...povedal mi, že som navždy jeho a nech sa nepokúšam sa nejak z toho vymotať...Vyhrážal sa mi opäť, že zverejní moje fotky (donútil ma aby som mu pózovala nahá)...
Po čase som však stretla...volajme ho Martin. S ním mi je fajn, on o ničom nevie. Avšak bojím sa, že mu môj "bývalý" ublíži
Každý deň však môj "bývalý" chodil a chodí dá sa povedať aj keď dnes neprišiel... Včera som nebola škole, bola som u doktorky a keď som prišla domov čakal ma...Behal nám po dome a kričal "kde je?"
Ja som sa rozplakala, dostala som facku...chcela som volať políciu ale vzal mi telefon...Videli to susedia a povedali, že zavolajú policajtov, no nikto neprišiel...neskôr sa mi podarilo zavolať jeho otcovi, ktorý ho už nejak dal do poriadku...
Dnes mi volal iba raz...a dúfam, že mi už nikdy nezavolá.
Najhoršie je, že spával celý čas s mojou najlepšou kamarátkou, ktorá mu o mne hovorila rôzne veci... Sedím s ňou v škole a zažívam peklo...je rovnaká ako on.
Poradte mi, ako to mám v škole prežiť...musím s ňou robiť maturitnú prácu...Poradte mi ako sa mám dať dokopy..čo mám robiť aby som na to všetko zlé nemyslela...
Deli
 
Príspevky: 1
Založený: St Jún 03, 2015 1:47 pm

Re: Bývalý a najlepšia kamarátka

Odoslaťod Zinka » Po Nov 30, 2015 11:07 pm

Policia by to vyriesila.
On sa ti len vyhrazal.
A ty si sa nechala zastrasit.
Mala si ho udat uz prvykrat co ta udrel.
A na tvojom mieste by som vyhladala policiu ak sa ozve.
A skoncilo by to. Keby ho zavreli mala by si pokoj. Si tak utrapena ze potrebujes terapeuta.vedia pracovat s psychikou ako to dostat von.
A s tej spoluziacky by som tiez mala strach. Ale aby ste obe spravili pracu nic ti nespravi ona chce uspiet. Ale ak ta bude sikanovat treba to ucitelom hlasit.

Velmi si si uskodila ze si to robila na jeho prikaz. A si neoznamila to policii, mal by aj zakaz pribluzenia kedze ti ublizoval.

Ja by som toto nebola schopna sa tak podriadit obycajnemu hov*u. Ale rodina ta preco neodprevadila a nepodporola ist na policiu?

Je to strasne.
Skola skonci.
Len by som sa bala ci nezverejni tie fotky.
Keby ta spoluziacka aj ohovarala bola by pravda na tvojej strane keby bol v base. Teraz ta obhovori a bude to tvoje slovo proti nej.

Ohovaracky ak by boli tak si ich nevsimaj.
Je iba jedna rada- kamarat sa s nou, radsej byt kamos z tou osobou ako nepriatel. Nic ine sa neda.
Zinka
 
Príspevky: 7
Založený: Po Nov 30, 2015 7:17 pm


Naspäť na Iné

cron