Mam priatela, no casto myslim na inych muzov

Mam priatela, no casto myslim na inych muzov

Odoslaťod Alana » Pi Jan 17, 2014 8:22 pm

Mam 8rocny vztah. Nie sme svoji, ale zijeme spolu v jednej domacnosti. Vztah vznikol z kamaratstva, z mojej strany neslo o "chemiu", ale skor o to, ze som zazila, ze partner vie byt ku mne velmi dobry, chapavy, tolerantny, atd. Mali sme uz vela kriz, ale vzdy sme to nejak prekonali. Vela sme sa hadali, ale vzdy uzmierili. Raz boli dobre a zas horsie chvile. Ale casto sa mi stava, ze sa platonicky zamilujem do inych muzov. Vzdy na dotycneho casto myslim a pri spomienke na neho som stastna. Tesim sa, ked ho stretnem a podobne. Neviete mi poradit, co mam robit, aby to prestalo - tieto platonicke lasky. Alana
Alana
 
Príspevky: 2
Založený: Ut Júl 20, 2010 4:51 pm

Re: Mam priatela, no casto myslim na inych muzov

Odoslaťod atmahotep » Pi Aug 01, 2014 8:46 pm

Milá Alana,

Čím si pravdepodobne prežívate je romantická kríza. Váš dôvod prečo sa platonicky zamilujete do iných mužov je ten, že sa snažíte v iných nájsť to, čo vášmu parnteovi chýba. To, že pri spomienke na tých mužov, sa cítiti štastne je v poriadku, ale je to nazoaj spomienka na muža, alebo na konkrétnu činnosť, poprípade zážitok? Skúste sa na to sústrediť. Postupne zistíte že čo by ste chceli zažiť s inými, vlastne chcete zažiť s vašim parnetrom ale zdá sa vám to ako nemožné, možno z toho dôvodu, že už ste si dlho ničím neokorenili vzťah. Skúste sa s ním porozprávať o tom, že by ste skúsili niečo nové. Nové veci vzťah akosi "refreshujú" a osviežujú. Samozrejme veľmi prospešné je, aj keď si nejakou romantickou udalosťou pripomeniete ten "prvý moment" alebo prvé chvíľe, keď ste začínali a boli ste do seba zamilovaný až po uši. :)

Snáď som vám pomohol,

Pekný večer.
atmahotep
 
Príspevky: 2
Založený: Pi Aug 01, 2014 6:50 pm


Naspäť na Iné

cron