mám rada dvoch naraz

mám rada dvoch naraz

Odoslaťod Kiksss » Ut Okt 19, 2010 5:34 pm

dobrý deň. mám 24 rokov. 5 rokov chodím s priateľom, ktorý je dobrý, milý, občas mi niečo na ňom vadí, ale viem že je to v rámci normy a v zásade nespravil nič vážne, prečo by som mala dôvod "obzerať sa niekde inde". Nikdy ma neurazil, je slušný a veľmi inteligentný, medzi kamarátmi obľúbený, vie vypočuť. vieme sa spolu zasmiať aj sa porozprávať o probléme, ak nastane. Máme spoločné témy ako kariéra, vysoká škola, spoločných kamarátov a nedávno sme začali obaja pracovať na plný úväzok, takže aj máme aj túto novú spoločnú tému a vízie. Veľmi si ho vážim, pretože ma vedel podporiť keď bolo treba a vie mi aj poukázať na moje chyby, naučil ma prijímať kritiku čo je veľmi dôležité pre život. On pôsobí navonok trochu flegmaticky, ja temperamentne a citlivo.
Prečo to rozoberám?
Pred dvoma rokmi som z dlhej chvíle zablúdila na internetovú zoznamku - medzinárodnú. :? boli tam prevažne ludia z UK ale aj iné krajiny. Nikdy som nemala rada chatovacie stránky , kde ludia flirtujú s niekym koho nepoznajú a je to trápne.
Stalo sa ale niečo, čo by som nečakala nikdy. Keď som si prehliadala fotky registrovaných ľudí na stránke - len tak pre zábavu, natrafila som na toma. mal milý úsmev a v popise nič zvláštne. ked videl že som si prehliadala jeho fotky, následne ma oslovil, a akosi sme si začali písať. Medzi jednotlivými rozhovormi boli zo začiatku dlhé pauzy, niekoľko dní, občas i týždnov. Nešlo o "balenie" z jeho strany. ale o úprimné a milé rozhovory, vždy niečím vtipné, vždy zaujímavé. strašne sme si "sadli". v tom čase mal dokonca aj on priateľku. potom sa dlhšie neozval a ked sme sa opäť "stretli" online... bola som šokovaná keď mi oznámil že mu zomrela mama - alkoholička. cítila som úprimnú ľútosť a ani ma nenapadlo s ním prerušovať kontakt. dokázali sme chatovať celé hodiny po večeroch , o hocičom. ešte raz upozornujem nato že nie som fanúšik chatu s hocikým, a nikdy sa mi to nepáčilo, ale toto. toto bolo od začiatku iné... hlboké, pekné, milé, zaujímavé, proste nedalo sa prestať a nedá sa doteraz.. už po vyše ako dvoch rokoch.
nastal problém, on sa do mňa zamiloval. :|
chcel sa strašne stretnúť a ja som súhlasila. priletel teda na jednu noc , čiže strávili sme spolu dva dni. nič sa medzi nami nestalo, ale také pohľady a chvenie v žalúdku som nezažila dlho... okrem súčasného priateľa s nikým iným nikdy..
nepadla ani pusa, vrátil sa domov a ja som si povedala. dobre, stretla som ho , je fajn. ale ja mám iný život a pokúšala som sa mu vyhýbať online. po dvoch mesiacoch sme však začali znova. neomrzela som ho doteraz. aj ked to naozaj nechápem. vie, že mám priateľa, vie že je to pre mna ťažké a napriek tomu je tu..
stretli sme sa opäť. nástojil na stretnutí a ja som neodolala :( teraz sa cítim vinná a je mi nanič, nespali sme spolu ale správali sme sa ako partneri...
ked vystúpil na letisku , neverila som. dúfala som že sa mi nebude páčiť, ale ked som pozrela do jeho očí.... nemohla som nič, len sa usmievať ako naivná 13ka 1.krát zamilovaná...
prišli sme do môjho mesta, ubytoval sa, ja som spala doma. neodolala som však a začali sme sa vášnivo bozkávať druhý večer. siel so mnou na výlet do iného mesta kde sme boli v hoteli v jednej izbe ale sex nebol, to som nechcela a ani on. správali sme sa na verejnosti ako partneri tri dni, a patrili k tomu aj bozky. nemyslela som v tej chvíli. na letisku ked odchádzal som dokonca plakala. po ceste domov som si uvedomava.. že mám problém. viem že nie som vydatá, nemám záväzky a som mladá a môžem zmeniť partnera ale nejde to. mám rada môjho dlhodobého partnera a neviem si predstaviť ho opustiť. na druhej strane ma tento láka nesmierne a cítim ako si "sedíme" dušou aj fyzicky... som zúfalá, a cítim sa nešťastne. a mám výčitky. trvá to dlho, a my nevieme toto vyriešiť.som ako zaseknutá, neviem s ním prerušiť kontakt, ale nemôžem o tomto povedať ani partnerovi, lebo nechcem nanho prenášať nič a zraniť ho. a stratiť jeho dôveru do budúcnosti. keby zistím že sa toto stalo jemu , bola by som na dne myslím. ale ja sama toto robím :((
POMôžTE
Kiksss
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Okt 19, 2010 5:09 pm

Re: mám rada dvoch naraz

Odoslaťod Dasa » Po Dec 10, 2018 3:49 pm

Darmo uz plakat zahravála si sa s ohnom pokusala osud vidis co mas. Tak to v zivote chodi veru. Ked je koze dobre isla sa na lad smykat.
Dasa
 
Príspevky: 39
Založený: Ne Dec 09, 2018 8:34 pm


Naspäť na Iné

cron