Ja - mladý muž...dlhodobo túžim po zrelých ženách..PROBLÉM

Ja - mladý muž...dlhodobo túžim po zrelých ženách..PROBLÉM

Odoslaťod MAREK_KOŠICE » St Sep 07, 2011 5:25 pm

Ahojte... neviem ako to tu chodí, či si tu radíte navzájom, či tu radí len jeden pán psychológ, ale prejdem k veci....

Mám 24 rokov, sympatický a zdravo žijúci muž, posledný rok dosť sebavedomý (práca na sebe).
Pochádzam z rodiny, kde sa rodičia rozviedli v mojich 6-tich rokoch, otec bol alkoholik (už nežije).
Od 10-tich rokoch žijem v byte s mamou a sestrou (každý máme svoju izbu).
Moja mama nemala vzťah s mužom celých 18 rokov...
Vzťah mňa k mojej mame je dosť hrozný.... v tom zmysle, že jej prisluhujem takmer nulovú hodnotu (mamičky, predýchajte to...), nemám záujem o jej objatia, a ako človek ktorý sa SÁM (i keď pýtam radu...) zaoberá psychológiou a vecami "medzi nebom a zemou" si neviem uvedomiť žiaden jej "prínos" pre mňa, okrem toho, že ma naučila hovoriť, a že mi dávala do istého času peniaze (asi aj trochu dlhšie, ako mala...).
Proste to cítim tak, že by mi ju za posledných 12 ROKOV nahradil kufor plný peňazí.... Žiadna dobrá rada od nej, sme úplne rozdielni... nie je mi V NIČOM vzorom, nechcem sa jej podobať V ŽIADNEJ (dobre čítate...) jej vlastnosti...
Stále ale žijem s ňou, z dôvodov finančných (nemám stály-dlhotrvajúci vzťah, a neviem si predstaviť bývať s kamošom v podnájme - neriešme teraz otázku bývania, ďakujem...), iné dôvody NE-E-XIS-TU-JÚ...
Takže som situáciu NAČAL, môžem prejsť k JADRU....
Moja mama nie je krkavčia matka, ale je veľmi prostá, veľmi citovo zraniteľná, veľmi ... DETSKÁ, DETSKÁ a ešte raz - DETSKÁ.
Podvedome jej určite zazlievam to, že ma nenaučila NIČ, len hovoriť a chodiť, že mi nevie nikdy poradiť, že mi nie je vzorom v ničom, že ani neviem o jej sexuálnom živote (ktorý nemá...), že má hrozné názory na život...
A čo sa mi stalo.... od veku nejakých 20 rokov... som silne zatúžil po zrelých ženách.... Pred rokom som mal pol roka 47 ročnú priateľku.... Potom som si našiel 43 ročnú milenku (toto konkrétne nebol dobrý nápad...), a teraz randím so 48 ročnou ženou....
Ach, tá príťažlivosť k sympatickým (alebo pekným) zrelým ženám....ach.... Pritom ja nedovolím, aby sa o mňa zrelá žena (objekt môjho záujmu) starala...aby mi varila, prala, žehlila..... JA sa chcem starať o ňu....
Moju mamu som neobjal celé roky, štítim sa jej, štítim sa jej hlasu, nemôžem ju cíiť (doslova), ALE ZÁROVEŇ MI NA NEJ ZÁLEŽÍ. Keby som svoju mamu vídal raz za rok, stačilo by mi to, nebral by som to ako stratu... Musím to napísať "natrvrdo", nech vidíte ako to je... nech môžete posudzovať aj z týchto "detailov"....
Vrátim sa späť k zrelým ženám..... PRIŤAHUJE MA MATERSTVO...... Zrelá žena, ktorá má dieťa (či už dospelé, alebo nedospelé) je pre mňa veľmi príťažlivá... Fascinuje ma, ako dieťa dáva jeho mamička na prvé miesto vo svojom živote... aspoň kým s ňou žije v jednom byte/dome.... Je to obdivuhodné a cítim, že to tak má byť....
Zbožňujem zrelé ženy... mladé ma nezaujímajú.... Z ROZUMU som sa chcel dať dokopy s nejakou 22-kou, raz, dva krát.... ale NIČ mi to "nehovorí"... necítim NIČ...
Dnes som mal prvé rande so 48 ročnou ženou..... celkom peknou 48 ročnou ženou... Bože.... tak ma priťahuje jej zmyselný a už zrelý hlas... jej "48 ročné" vrásky.... jej "múdre 48 ročné" oči..... jej 48 ročné telo..... jej 48 ročné teplo.... Som v siedmom nebi, len si predstavím, že som s ňou, a že s ňou budem najbližšie zajtra, či napozajtra....
Od tej zrelej ženy NECHCEM, aby sa správala ako sa správajú mamy.... Ja tu 48 ročnú ženu beriem ČISTO ROVNOCENNE, JA sa chcem o ňu v budúcnosti (ak sa podarí budúcnosť...) starať... masírovať ju, objímať, bozkávať, vytvoriť s ňou krásny citový a sexuálny život.... ..
....Ale niekde podvedome cítim, že ma zrelé ženy priťahujú preto, lebo mám zlý vzťah s vlastnou mamou..... Je to zvláštne, lebo ja nehľadám "druhú mamu", ako som sa už vyjadril.....
Prečo ma tak priťahuje "všetko žensky zrelé" ? ... Musím podotknúť, že moja mama JE OPAK ZRELEJ ŽENY..... považujem ju za jedno 45 ročné decko, od ktorého som JA SÁM zrelší (také isté "decko" je jej 43 ročná sestra, prosím, verte mi, je to až komické...). Takže tým sa sám presviedčam o tom, že PREDSA LEN nehľadám druhú mamu....
Ale stále som nevyriešil základnú otázku : Prečo zrelá žena ? PREČO ZRELÁ ŽENA ? ..... BOJÍM SA..... vzťah so ženou o 24 rokov staršou odo mňa (24 ročného muža) ... môže to mať akú dlhú budúcnosť ? ..... Ona má synov..... nemôžeme chodiť po ulici za ruku..... ale na druhej strane sa môžeme spolu chodiť bicyklovať, lyžovať.... (z vecí "verejnch", "outdoorových"...)... takže to nemusí byť tak zlé...i keď to nebude ideálne.
ČO BY SOM CHCEL NAJRADŠEJ ? ... Aby ma priťahovali také 20-24 ročné mladé ženy... to ale... nehrozí....
A zvláštne je na tom toto : mladé ma nepriťahujú, lebo ich HLAS mi nie je po chuti..... je veľmi "mladý"... Tak isto mi na mladých ženách nevyhovuje ich výzor.... potrebujem zrelšiu "telesnú schránku"..... potrebujem zrelší pohľad, zrelší hlas, zrelšie telo po svojom boku, zrelšie UVAŽOVANIE, zrelšiu ENERGIU, ktorá ma tak priťahuje.... Teplé telo ZRELEJ peknej ženy, ktorá už toho veľa zažila, bola a je matkou, je prirodzenejšia než dnešné mladé ženy, vie sa lepšie rozhodnúť, má skúsenosti vo vzťahoch.... TO JE ŽENA, KTORÁ MA ZAUJÍMA.
Záverečná (hlavná otázka) : ČO MÁM S TÝMTO "PROBLÉMOM" ROBIŤ ? ...
Ďakujem za odpoveď.
PS : k mladým ženám si neviem nájsť roky cestu... nie pre moju neschopnosť nadviazať komunikáciu s nimi (žiaden problém), ale pre ich akúsi "nekompatibilitu" so mnou, ako celkom. Nezaujímajú ma NA VZŤAH.
MAREK_KOŠICE
 
Príspevky: 2
Založený: St Sep 07, 2011 4:58 pm

Re: Ja - mladý muž...dlhodobo túžim po zrelých ženách..PROBLÉM

Odoslaťod MAREK_KOŠICE » Pi Okt 07, 2011 8:08 pm

Vymažte to.... aj celé vaše fórum.... Keď neslúži verejnosti.... :|
MAREK_KOŠICE
 
Príspevky: 2
Založený: St Sep 07, 2011 4:58 pm

Re: Ja - mladý muž...dlhodobo túžim po zrelých ženách..PROBL

Odoslaťod Dasa » Po Dec 10, 2018 1:00 pm

Ako si asi na tom teraz rozmyslam, a tiez ze ako si velmi neuvedomujes co pre teba mama spravila. Nevdacny parchant. Ale inak zrelemzeny aspon obstasnujes :D ..u teba chybal otec. Ale uz si neni decko ale nie si ani muž. Respektive chlapec so srdcom plnym rán...ale ze tvoja mam ma srdce bolave to ta nezaujima...abynsi jej skusil dat objatie a pritom ty nenavidis seba a na nu to premietas. Compripisujes matke to nosis aj v sebe. A ano je smutne ze tu neodpovedal nikto. Dufam ze sa mas lepsie.
Dasa
 
Príspevky: 39
Založený: Ne Dec 09, 2018 8:34 pm


Naspäť na Iné

cron