neviem ako mam dostat byvalku z hlavy

neviem ako mam dostat byvalku z hlavy

Odoslaťod domino » Ut Feb 17, 2015 12:04 am

Dobry vecer, potrebujem poradit a neviem co mam uz robit. spoznal som jedno dievca na socialnej seti, tak sme si zacali spolu pisat kazdy den po dvoch mesiacoch pisania sme sa rozhoi stretnut v kaviarni. Prvy krat ked som ju uvidel som sa do nej vo chvyli zamiloval vedel som ze to bude ta prava tak sme sa zoznamili salda si oproti mne a kecali sme spolu asi po 3 hodinach kecania som ju isiel odprevadit domov lebo mala vychadzku len do 7 lebo mala zaracha tak som ju odprevadil rozlucili sme sa a isli domov tak sme si iba pisali kedze sme kazdy s ineho mesta pisali sme si o vselicom ked mala dajake problemy doma tak som sa ju snazil utesit povzbudit bol som mili ku nej a naopak ona mna po tyzdni sme sa znovu stretli a isli sme sa prejst uz v tedy mi bolo z nou fajn ona bola slobodna aj ja slobodni tak sme kecali iba.asi po mesiaci som jej napisal ci by so mnou nechcela chodit napisala mi ze pred tyzdnom sa dala do kopy s inim tak sme ostali iba kamarati po dvoch mesiacoch sa rozisli lebo ju podviedol s inou tak som sa jej snazil byt oporou a povzbudit ju po dvoch tyzdnoch som da jej opytal znovu ci by so mnou nechcela chodit Napisala ze dobre tak sme spolu chodili po tyzdni sme sa stretli pockal som ju pred skolou prisla ku mne pozdravila sa a to bolo vsetko cakal by som obiatie alebo pusu tvarilavsavako keby sme boly iba kamarati tak sme sa isli prejst odprevadil som ju rozlucila sa a isla prec po dvoch dnoch sme sa stretli lebo isla do zubara tak som isiel s nou prisla ku mne pozdravila sa a isli sme do zubara ked som ju odprevadzal tak uz sme sa aj obiali po tyzdni sme isli vonku aj s kamaratkou jej stretli sme sa pozdravila sa iba tak sme isli po kamaratku a uz v tedy bola divna lebo zacala spominat byvaleho ze jej zachranil zivot a jak sme boli vonku tak jej volal a ako keby som tam ani nebol tak hovorila predomnou kamaratke kamaratka jej povedala ze nech sa neopovazi vratit ku nemu ta to som uz bol si isti ze bude koniec vztahu ale dobre boly sme spolu este a po 3 tyzdnoch mi dala kopacky ze sa vracia k byvalemu aj napriek tomu ze ju podviedil a klamal pytam sa ze preco ze tak to citi v tedy ma to velmi ranilo lebo som ju miloval s celeho srdca este aj milujem tak sme boli iba kamarati napisal som jej ze ju milujem s celeho srdca a ze aby sa vratila naspet ku mne napisala ze vidim ze ma milujes ale som s inim ale budem rozmyslat nad tym tyzden pred silvestrom mala trosku vypite a mi napisala ze spala s nim to ma uz uplne polozilo pytam sa jej ze preco mi to hovoris neviem chcela som vidiet tvoju rakciu nahnevalo ma to ze preco s nim prvy krat ju nedostal tak ju podviedol a teraz sa mu to podarilo od vtedy stale na to myslim a neviem to dostat s hkavy von ani ju velmi ju milujem s celeho srdca spravil by som vsetko pre nu, dva krat za sebou sme sa mali po mesiaci stretnut vzdy to par minut pred stretkom zrusila to ma nahnevalo lebo clovek hevku nej mili robi pre nu vsetko a nema cas iba s nim byt tak som prerusil kontakt ale po dvoch dnoch mi zacala chybat ale povedal som si ze prejde ale po tyzdny ked som na nu myslel stale tak som sa jej ozval a ospravedlnil za to co som jej napisal ona sa giez ospfavedlnila ze aj ona ma na tom vinu tak sme si pisali a pred vcerom sme sa streli a opytal som sa ze keby bola slobodna ze ci by so mnou znovu chodila ona ze neviem asi ano ale neviem ti povedat teraz. A uz neviem co mam robit stale na nu myslim a milujem ju s celeho srdca uz som zufaly s toho. co by ste mi poradili
domino
 
Príspevky: 1
Založený: Po Feb 16, 2015 10:08 pm

Re: neviem ako mam dostat byvalku z hlavy

Odoslaťod Zinka » Po Nov 30, 2015 11:23 pm

Ta si sa do toho riadne zahryzol.
Huste.

Nevie co chce-zeby je mlada?

Ona asi si niecim hnusnym presla- problemova baba. Takym sa tiskas priamo do riti, zlaknu sa.
Ju si frajer urcite tak nedrzal vo vaticke.
Stretavali sa milovsli a nepytal sa hlupo ci spolu chodime?
Ved je to jasne ked sa jej ozyva a ona jemu.

Podlizoval si sa jej, a zena tuzi po chlapovi nie macicke. Po mačovi. Je to pudove.

Musis byt suverejny, Este dozrejes, alebo najdes babu co to povazuje za normalne.
aj to ze aka je je pudova pritazlivost.rozne typy sa pritahuje, teda teba

ja by som hrala hru-aj ja som mal s*x s babou, co budem camat na teba co odpusti debilovi? Keby si bol chladnejsi...v sms mozno by ju to pritiahlo.

So vztahmi je to tazke. Naj to rozdychat pracou. Brigadou.
Zinka
 
Príspevky: 7
Založený: Po Nov 30, 2015 7:17 pm


Naspäť na Iné

cron