Priatel a pervitin

Priatel a pervitin

Odoslaťod Marty » Pi Jún 12, 2015 10:54 pm

Dobrý deň. Chcela by som sa zdoverit. S pristelom sme spolu 7 rokov. Za tu dobu mal problemy s marihuanov a dost sme sa hadali kvoli tomu a klamal ma. Tvrdil ze uz ju nefajci a po case vdaka testom som zistila ze fajci. Vela krat nasluboval ako to nechce uz robit a nebude ale marne. Nehovorim mozno to nerobil urcity cas ale vzdy sa k tomu vratil. Teraz som zistila nieco strasne. A to ze berie pervitin. Samozrejme ze to zapieral ale testy na met boli pozitivne a dokomca aj na thc. Stale zapieral aj po tomto. Plakala som prosila ho nech povie pravdu ze mu chcem pomoct. Jeho reakcie boli hrozne nadaval mi urazal ma ze mi nemoze verit ze ho len nicim a za vsetko mozem len ja. Hrozne je ziarlivy s podozrievavy s teraz neviem ci za to nemozu aj tie drogy. Sama neviem preco s nim som asi preto ze ho lubim a chcem mu pomoct sa z toho dostat. Dnes mi povedal ze si to vsetko uvedomil ze sa chce so mnou o tom otvorene porozpravat ze nechce takyto zivot a ze spravi vsetko preto aby to bolo dobre a vykasle sa aj na kamosov co s tym maju co docinenia. Chce aby som mu dala sancu to vsetko napravit ale ja sa strasne bojim. Neviem co mam robit ci ma zasa nesklame a co to vsetko bude pre nas znamenat. Neviem ako dlho uziva pervitin ale myslim ze to bude tak rok. Bojim sa ze sa k tomu po case zasa vrati ze nema pevnu volu. Strasne ma toto vsetko nici. Chcela by som ho prinutit aby to povedal aj svojim rodicom nech mu pomozu vsetci ako sa bude dat ale neviem ci je to dobry napad. Dakujem za nazor a rady.
Marty
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Jún 12, 2015 10:38 pm

Naspäť na Iné

cron