als

als

Odoslaťod eva » Št Okt 23, 2014 9:26 pm

Dobry vecer.pan doktor,prosim vas,poradte mi aspon s par dobrymi vetami.prosim.som uz zufala a unavena z tohto zivota.mam 41 rokov,moj muz ma 43 ,mame spolu dvoch synov vo veku 15 a 13 rokov.mojmu manzelovi diagnostikovali vlani najar vaznu chorobu-als.opatrujem ho ja,a ktomu chodim este aj do prace na 2 smeny.je to strasne tazke starat sa o dvoch pubertakov a o celu domacnost a aj o manzela,ktory uz nevie sam ani chodit ani sa najest,ani sa obratit v posteli ani osprchovat ani s prepacenim utret si zadok.pan doktor,kazdy den mi nadava timi najhrubsimi nadavkami,pluje ma.uz nevladzem,aj ho nenavidim za to,aj ho lutujem,ale castejsie ho nenavidim a prajem si,aby umrel uz konecne aby som mala pokoj.lenze potom si uvedomim,ze bez jeho invalidneho dochodku by sme neprezili..nadava mi este aj pred detmi,uraza ma,vykrikuje im akych frajerov som mala za slobodna,ze som velka k....a,a spindira a tie najhnusnejsie urazky a nadavky.aj na mojich rodicov ani nehovoriac.bojim sa,ze to na detoch necha nejake psychicke stopy.ten mensi sa somnou zacina tak rozpravat ako on.som v koncoch.skoro rano vstavam do prace,odnesiem ho na zachod-chodi len s mojou pomocou-potom ide na zachod az poobede,ked pridem z prace.odmieta pomoc od kazdeho-od svojej mamy,tu nenavidi-lebo mu treba na zachode stiahnut trenky.nebol uz rok vonku ani na dvore.len vnutri sedi vo foteli a pozera tv a na notbooku.prosim pomozte mi to nejako prekonat.aj ked pomoc by potreboval hlavne on.je to velmi velmi tazke.keby mi aspon nenadaval aj pred detmi.prosim pomoc.
eva
 
Príspevky: 2
Založený: Št Okt 23, 2014 8:12 pm

Re: als

Odoslaťod eva » Ut Okt 28, 2014 7:11 am

Hallo,,tu aj niekto odpovedaaaaaa????
eva
 
Príspevky: 2
Založený: Št Okt 23, 2014 8:12 pm

Re: als

Odoslaťod Dasa » St Dec 19, 2018 9:17 pm

Mate to tazke, na take stavy je opatrovatel od mesta nie vy sama. Asi uz ale nezije .. Su to vsetko jeho vykriky o pomoc...choroba..to je vzdy bolest a hnev..strach...vie ze koniec sa blizi ma vas rad chce zit..nespravodlivost v tak mladom veku..mozno narocky aby ste netrpela a mozno vas skúšal..vie citíl mozno ze je zbytocný na obtiaz preto nenavist plutie nadavky...ved sama pisete...keby zomrel..ale jeho dochodok potrebujeme...je to pochopitelné. ,,, velmi tazka situacia ...sama na vsetko..synov ste mala zapojiť do pomoci..uz mate ale potom...
Dasa
 
Príspevky: 39
Založený: Ne Dec 09, 2018 8:34 pm


Naspäť na Iné

cron