Rôzne problémy

Rôzne problémy

Odoslaťod Ren the Nazgul » Ne Mar 29, 2015 12:10 am

Nevedel som kam to zaradiť tak píšem sem... Za posledný rok a pol sa môj psychický stav dosť zhoršil... Nastúpil som na strednú školu, kde som stretol dievča do ktorého som sa zamiloval. Trvalo to hádam od októbra do marca, potom som jej to povedal. Jej vzťah voči mne z môjho pohľadu ochladol, a v máji som sa dozvedel veci ktoré vo mne zabili všetky city k nej, nechcel som ju už vidieť, no nanešťastie chodíme do rovnakej triedy takže to bolo ťažké. Už v priebehu toho som mal depky že ma nechce a nemá ma rada, neviem čo konkrétne bolo prvotným impulzom no začal som sa rezať. Na nejaký čas som prestal, potom znova, a teraz 'abstinujem' od Vianoc. Posledný raz som sa sám sebe naozaj zhnusil a chvíľu som mal pocit že ak ten nôž neodhodím tak sa podrežem a zabijem sa... Odvtedy však mávam návaly zlosti a agresivity alebo naopak apatie a akejsi ľahostajnosti k životu. Spúšťačom môže byť fakt čokoľvek. Správa, myšlienka, pohľad na niečo a moja nálada ide prudko nadol. Vtedy mávam buď chuť len tak ležať kým nezomriem, utiecť niekam kde ma nikto nepozná a ostať tam alebo niečo zničiť. Zdanlivý problém nastáva v tom že zo všetkého na čom si môžem vybiť zlosť je mi najmenej ľúto seba samého... Takže sa mierne sekám, udieram, no posledne ma prepadla absolútna zúfalosť keď som si už ani ublížiť nevedel k momentálnej spokojnosti. Celkovo som apatický k zraneniam, neprekáža mi to tak ako iným, no viem že to normálne nie je... Neviem čo mám robiť, posielala ma kamarátka za psychologičkou no k tomu sa neviem odhodlať.. Poraďte mi prosím.
Ren the Nazgul
 
Príspevky: 1
Založený: So Mar 28, 2015 11:56 pm

Naspäť na Iné

cron