alkohol

alkohol

Odoslaťod anna64 » Ne Jan 27, 2013 4:01 pm

manzel sa oddava alkoholu dospele deti odisli z domu lebo sa nevedeli pozerat a znasat hadky urazky osocovanie ked je triezvy je to super otec pred dvomi rokmi som to nezvladla a zavolala som policiu to uz aj nabytok hadzal po 15 a 13 rocnych synoch bol vo vysetrovacke na otazku vysetrovatela ci ho chcem doma som povedala ano ale sa pojde liecit lebo v opitosti je jeho spravanie nekontrolovane dostal ambulantnu liecbu cize ma predpisane tabletky ktore uziva bez kontroly podla toho ako sa mu to hodi k lekarke ide samozrejme triezvy a domov cez krcmu teraz mu prislo platit sudne trovy skoro 500 eur k comu som prispela aj ja kedze prave prisiel o pracu ja som zamestnana takze vecsina vydavkov je na mne ked je triezvi vymami zo mna peniaze ide na nakup pride domov uz podrazdeny neviem co mam robit uz nevladzem som z toho unavena prosim radu bola som aj za jeho lekarkov tabletky mu zmenila ale u neho zmena ziadna anna
anna64
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Jan 27, 2013 3:39 pm

Re: alkohol

Odoslaťod lavender11 » So Feb 23, 2013 3:26 pm

odísť od takého manžela
deti sú už dosť veľké a budú si Vás ctiť za to, že ste to dokázali
máte právo žiť šťastný život to nie je skúška na javisku a potom príde to pekné...
teraz sa žije a toto sa už nebude opakovať
alkoholik musí padnúť až na dno a buď sa zviecha, alebo tam ostane..
vy nie ste za nič zodpovedná a nenesiete žiadnu vinu aj keď ho opustíte
skúste ešte či by nešiel kvôli rodine na liečenie
ak odmietne nechajte ho padnúť
to je môj názor

ja som tak nechala padnúť hazardného hráča po 21 rokoch manželstva
padol, rozviedli sme sa a našiel si inú partnerku, s ktorou šťastne a spokojne žije
ja som sama....a neľutujem, ani horkosť nepociťujem, som rada, lebo tak to malo byť
veľa šťastia a rozvahy
lavender11
 
Príspevky: 11
Založený: Št Jan 31, 2013 11:46 am


Naspäť na Iné

cron