Osobnosť, vývoj v nefungujúcej rodine

Osobnosť, vývoj v nefungujúcej rodine

Odoslaťod Mathias » Ut Máj 20, 2014 11:28 pm

Zdravim zakladam temu o vyvoji osobnosti v rodine kde funguju len patologicke vztahy. No chcel by som hlavne poradit. Vyrastal som v kompletnej rodine s mamou s otcom aj surodencami ranne detstvo ok, no ked som mal 4 stalo sa nestastie. Moju matku chcel znasilnit rodinny znami co sa mu nastastie nepodarilo. No otec sa s tym nikdy nevyrovnal ze nedokazal matku ochranit, ani s tym dotatocne nieco urobit nasilnik bol sudom oslobodeny zacal pit a odcudzil sa nam a ja myslim ze aj sam sebe. Aj ked viem za nas vlemi lubil. V amoku casto krical ze sa nenavidi. Vychovavala ma v podstate mama a vyrastal som este zo sestrami no v podstate som nemal muzsky vzor niekoho kto by ma podporil alebo nahecoval ked som sa lutoval alebo mi niekto robil zle. Matka bola panovacna otca ociernovala za kazdej okolnosti a ja som nechapal nic a pri otcovich alko vystupoch ( rozmlateny byt dorezane ruky) som len pozeral do blba teraz mam 25 a osobnost zakryknuteho dietata ludia ludia sa mi smeju na mojich nazoroch reakciach. Nikomu nechcem nic zle od kazdeho cakam len dobrotu a casom vzdy vysvitne ze sa na mne nejak vozia napr. Kamos mi pichal frajerku druhy mi kradol naradie v mojej dielni. Mal som aj vztah priatelka pochadzala zo slabej vrstvy bola to detska laska no ja som ju uz nelubil 2posledne roky a nedokazal som ju poslat niekam az teraz nedavno no odvtedy v podstate nemam sukr. Zivot v praci ok no osobne vztahy uz nedokazem vytvorit ani udrzat mam znamych no nie skutocnych priatelov. Som velmi submisivny no podvedome aby som nerobil hanbu vsade neustale sa kontrolujem rozmyslam ako sa zachovat no ani potom si nejsom svojou reakciou isty s dievcatami viem viest iba oficiality za posledny rok som dokazal s nejakou zenou prehodit tak dokopy tak 10 viet. Neviem kto som a ci mam vobec nejaku osobnost. Nerozumiem sarkazmom iba obcas neviem posudit kadial sa ubera debata a tak mam pocit ze som iny vie mprisim niekto poradit co by som mal robit. Nechcem sa odje.at , pacia sa mi zeny velmi by som chcel njaku lubit a zit s nou ale nedokazem fungovat medzi ludmi. Drzat si odstup iba ked je to treba a naopak. Nerozumiem tomu. Dakujem za kazdy nazor
Mathias
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Máj 20, 2014 10:52 pm

Naspäť na Iné

cron