Posobenie liekov na psychiku

Posobenie liekov na psychiku

Odoslaťod jana87 » Ut Okt 28, 2014 8:26 am

Dobry den,
mam 31 rokov, rozisla som sa s priatelom (38 rokov), nakolko sme mali v poslednej dobe velmi burlivy vztah. Boli tam vybuchy zlosti, hadky, ktore sa uz nedali uniest. Nedavno sme sa stretli, on by chcel vztah obnovit a priznal sa mi k tomu, ze bral velmi casto lieky od bolesti, konkretne liek Ketonal. Ja som o tom nevedela, nebyvali sme spolu v jednej domacnosti. Obcas sme si otvorili vecer vino a vraj to mu mohlo sposobovat tie vybuchy zlosti, tiez velakrat nevedel zaspat alebo sa v noci zobudil a nevedel dalej spat a vzdy odisiel radsej domov. Skutocne mozu taketo lieky sposobovat aj psychicke problemy okrem toho, ze caste uzivanie liekov nici vnutorne organy? Neviem, ci to nebola z jeho strany iba vyhovorka, aby ma ziskal spät a aby som si myslela, ze to bude lepsie, pretoze s tym vraj skoncil, lebo zistil, ze mu to skodi... Nikdy som nemilovala nikoho tak ako jeho, ale ten vztah bol v poslednej dobe peklo a mam pocit, ze radsej by som sa mala vzdat lasky. Vopred dakujem za odpoved.
jana87
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Okt 28, 2014 7:57 am

Naspäť na Iné

cron