prosim poradte mi

prosim poradte mi

Odoslaťod samorost » Ne Júl 22, 2012 9:12 pm

dobry den.mam taky problem asi tak 2 roky dozadu si manzelka nasla milenca co som dokazal akceptovat lebo priznam sa ze v sexe nie som borec a aj nemozem mat deti.teraz mame syna ktoreho skutocny otec byva s nami ale moj problem je taky ze po porode pri ktorom som bol sa vsetko zmenilo zacal som podla mna si uvedomovat ze musim zarobit na maleho tak som musel odist do ineho mesta za pracou ale kedze som mimo domu stale si namyslam a ziarlim a to nas vstah dostalo na bod mrazu.zacal som uzivat asentru 50 mg na predcastnu ejakulaciu a teraz som si uvedomil ako som sa choval a snazil sa vsetko napravit no moj problem bolo to ze ked som prisiel domov mi preplo a bol som neznesitelny citil som sa sam a opusteny a z nikym som sa nebavil no teraz ako som si to vsetko uvedomil po asentre som chvilu normalny ale niekedy mavam pocit uzkosti alebo ako by som to nazval az taky ze mi nieco tlaci na hrud a nohy mi otazeju no pripada mi to ako suboj dvoch osobnosti kde zdravy rozum mi vravi ze je vsetko ok ale druha stranka akoby ma provokovala a tvrdila ze je vsetko zle.parkrat som sa az zosypal psychicky a modlil sa za to aby som skapal a niekedy mam myslienky na samovrazdu napr idem autom a vidim stlp do ktoreho si predstavujem ze naburam a zgegnem,ale na druhej strane si uvedomim ze to neni riesenie a ani odvahu nemam to spravit len v poslednej dobe mavam taketo predstavi dost casto a bojim sa ze to raz spravim.asentru uzivam iba 7 dni. Prosim poradte ako tieto stavy ziarlivosti uzkosti a chutou skapat a bytky 2 osobnosti odstranit popripade utlmit lebo ublizujem ludom okolo seba na ktorych mi zalezi dakujem samorost
samorost
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Júl 22, 2012 8:44 pm

Re: prosim poradte mi

Odoslaťod kassandra » So Feb 13, 2016 7:56 pm

nie som chlap, berte s rezervou. pokiaľ ide o smrť, niektorí sa jej boja, niektorí si ju privolávajú. sú rôzne náboženské teórie ohľadom smrti, jedna z nich hovorí, že duša si vyzlečie opotrebované telo ako si osoba vyzlieka odev, a potom šup do nového. niektorí veria, že problém sa samovraždou iba prenáša do ďalšieho života. mudrc Sokrates sa čudoval, ako sa niekto môže báť (alebo vôbec mať nejaký postoj k niečomu) niečoho, o čom nevie zhola nič, lebo to presahuje skúsenosť. osobne si myslím, že umierajúci si uvedomuje, že sa koniec blíži, neviem, ako to, ale zároveň smrť nebolí, bolia šialené predstavy o nej a hlavne život bolí, prečo sa aj niektorí k samovražde uchyľujú - myslím si, že smrť nie je cítiť podobne, ako keď viete, že buchne okno v prievane, ale buchnúť ho nevidíte, lebo zavriete oči. keď sa problémy nakopia, je to neznesiteľné. chce to zoznam a timemanagement. v jedne reklame už neviem na čo zaznelo: niekedy sa treba zastaviť, porozmýšľať, vybrať si to najlepšie. niektorí ľudia sa toľko uháňajú, až sa tešia, keď skončia v špitáli, kde si môžu oddýchnuť. mne sa tiež uľaví, keď ma chytí chrípka a len tak polihujem a nemusím nič robiť, len rozmýšľať. je to neuveriteľné, ale chrípku naozaj mávam len 2x do roka! spomeňte si, prosím, na veci, ktoré vás tešili, a robte ich, ak vás stále tešia, alebo skúšajte nové veci, aby ste zistili, čo sa vám páči. prinajhoršom zistíte, že sa vám nič nepáči, aj to bude výsledok a informácia. základom terapie je, že si odpoviete sám, nikoho nesmiete nechať hovoriť vám ani s najlepším úmyslom, aký ste. a už vôbec nie si jeho názor pripúšťať. chcete žiť vo vzťahu so ženou? s akou? prečo? vyhovuje vám, keď sa s vami rozpráva, alebo by mala byť radšej ticho? chcete alebo nechcete živiť cudzie dieťa? prečo? ste rád v situácii, v akej ste sa ocitli - nerátam psychiku, len rodinnú konšteláciu- ? dalo sa predvídať, že to tak dopadne? predvídali ste to alebo nepredvídali? prečo? je to tak, ako to je. ženu zmeníte? nezmeníte. dieťa zmeníte? nezmeníte. toho ostatného zmeníte? nezmeníte. seba zmeníte? prečo? chcete vyviaznuť alebo sa ľutovať? prečo? no, tak to je všetko, čo som zo seba vycedila, možno si to aj niekto prečíta, dokonca celé, ktovie
kassandra
 
Príspevky: 5
Založený: Ne Jan 24, 2016 8:52 am

Re: prosim poradte mi

Odoslaťod kenia » So Feb 20, 2016 11:27 pm

zaujímavý názor kassandry.... hlavne otázky na koniec.... pohlo to aj so mnou.
kenia
 
Príspevky: 7
Založený: So Feb 20, 2016 10:46 pm


Naspäť na Iné

cron