chuť na neveru

chuť na neveru

Odoslaťod luj12 » Ne Júl 07, 2013 5:58 pm

ahoj,milujem svojho partnera,rozumiem si s nim skvele ..som s nim od 18ky,čiže pomaly 5 rokov...a mam strašnu chuť zažiť niečo nove..už ma to tak obyčajne nebavi..na vyše on začina byť sebcom v posteli ..nechcem mu ubližiť ,veľmi mi na ňom zaleži ,,,lenže ked s nim ostanem, bude to asi stale taketo ?on je odo mna o 8 rokov starši ...o 8 rokov viac si užil ... a kedže viem,že vždy ked som v zahraniči ma ženske ,mala by som mať vôbec výčitky,že to chcem spraviť aj ja ? ked v mojom pripade ide len o sex ,nehladam tam nič ine,do konca čim viac nad tym rozmyšlam tym viac chcem prave jeho ...nejde mi ani o to ,že to bude iny chlap ale o to ,že sa moje chute trochu pritvrdili ... ked som doma je nam spolu fajn ,,ale ja mam malo...už na nič ine ani nemyslim ..čo sa chcem spytať je,že či je to važne take opovrhnutia hodne,ak by som mala niekoho po mimo našho vzťahu,čisto len na sex,aj to len sem tam,ked napriek všetkemu milujem len jeho...dufam,že to dava zmysel
luj12
 
Príspevky: 4
Založený: Ne Júl 07, 2013 5:47 pm

Re: chuť na neveru

Odoslaťod luj12 » Ne Júl 07, 2013 6:00 pm

ani mu nechcem nič vracať len .. aj ked to spustil on,že mi to vôbec napadlo
luj12
 
Príspevky: 4
Založený: Ne Júl 07, 2013 5:47 pm

Re: chuť na neveru

Odoslaťod Momo » Po Okt 20, 2014 5:45 pm

Ahoj ja si myslím že ak ti aj on býva neverný možno by ste sa vedeli medzi sebou dohodnúť že budete mať obaja nezáväzný sex s niekym iným. Ak na to nepristúpi tak mu povedz že po sexuálnej stránke ta dostatočne neuspokojuje tak nech s tým niečo robí.
Momo
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Okt 12, 2014 4:49 pm


Naspäť na Nevera

cron