dlhodobá nevera

dlhodobá nevera

Odoslaťod marisa » Po Dec 30, 2013 11:03 pm

Mám veľký problém s manželom...sme spolu vyše osem rokov,máme dve úžasné detičky,myslela som si že naše manželstvo je ok,ale pred pár mesiacmi sa mi všetko zrútilo ako domček z karát...najskôr mi vykričal že ma nemá rád a neskor som zistila že má inú ženu,ktorú spoznal cez internet cez nejakú hru!býva od nás 200 kilometrov,stretli sa pár krát ale denne si volávajú,teraz sa aj častejšie stretávajú pocas Vianoc,on tvrdí že ju miluje,že vidí budúcnosť s ňou,ale zaroven rozmysla aj ake by to bolo po tomto s nami keby ostal s nami.nerozumiem čo sa to deje,potom som pochopila že on sa celé roky predomnou uzavrel a neriešil veci,oklamal ma aj v peniazoch a tým to začalo,nedokázal mi povedať pravdu...uzatvoril sa do seba a nasiel si ju...ona je rozvedená má takisto dve deti,manzel ju opustil koli inej žene,nevyzera bohvieako,proste mi pride ze bola zufala tak ho chnapla a nepusti,chvali ho aky je uzasny a take veci..dala mu po par stretnutiach kluce od svojho bytu co je premna nepochopitelne,kedze ho nepoznala dlho a ma dve deti,proste preto mi pride ako zufala zena ktora je rada ze o nu niekto prejavil zaujem,lebo krasou nezaujme(nikdy nepozeram na krasu,ale ona ma asi 90kg a je uplne obycajna)...no a proste neviem co mam robit,viem ze manzelovi nie som lahostajna,aj ked robi zle veci...zrazu sa zoberie ide k nej a nie je doma aj 4 dni a ja si mam riesit kam dam deti ked som v praci...mam chut sa na vsetko vykaslat,odist ale nemam na to peniaze a za druhe starsi mi radia,aj knaz kedze som veriaca,ze mam vydrzat,ze toto je osial ze on si uvedomi...viem ze uz si uvedomuje co robi,vie ze je to zle,hovoril ze uz sa mu odchadza omnoho tazsie ako predtym...ze stale na nas mysli aj ked je s nou...ale neviem ako dlho to mam vydrzat...najhorsie je ze zijeme v jednom byte...:-(mam pochybnosti..v dobrom aj v zlom...proste keby on vo mne nasiel to co u nej nechodil by za nou...len neviem ci to vydrzat alebo to vzdat...proste myslim aj na deticky...neviem co robit...proste hrozne zlozita situacia...on nie je zly manzel,vzdy sme sa pekne k sebe spravali..ja som sa snazila doma co najviac(chodim do prace,varim doma,zavaram,robim dzemy,sirupy drobcm,vypekam kolaciky a proste nezanedbavam domacnost a ani deticky,venujem sa im),on travil vzdy s nami velmi malo casu..proste mu bolo casto prednejsie to jeho...akoby sme ani neexistovali...ale keby sme sa rozviedli,viem ze by to bolo nieco strasne pre moje deti,hrozne zly priklad im dava do buducnosti,viem ze by to malo na deticky velky vplyv,ako na kazdeho kto je z rozvedenej rodiny(pokial tam je agresivita,bitky,atd..tak rozvod urcite odporucam),ale nie ze z nicoho nic sa stane nieco taketo..deti tomu co sa deje nechapu,preco sa to deje...poradte mi prosim ako mam pokracovat...ci ostat a cakat alebo sa odstahovat....dakujem pekne
marisa
 
Príspevky: 1
Založený: Po Dec 30, 2013 10:28 pm

Naspäť na Nevera

cron