nevera a rodina

nevera a rodina

Odoslaťod Kappo30 » Št Apr 25, 2013 3:51 pm

zdravim vas vsetkych mam tu klasicky problem s neverou.nieje mi lahke o tom pisat a hanbim sa za to ze to spravila.co je pre mna tahzsie je ze mam snou 2 deti.dovera z mojej strany je uplne prec.verit jej uz vobec nebudem a tak pisem aby sa aj mne trochu ulavilo lebo neviem co mam dalej robit.spoznal som sa so zenou pred 5 timy rokmi cez net.a dali sme sa dokopy.najprv sa nam narodila prva dcera a zili sme v rodicovskou byte.po 2 rokoch sa narodila druha dcera.dlho sme sa nepoznali a tak nastalo aj rodicovstvo.ja som pracoval a aj doma som pomahal ako sa dalo.z mojej strany ju moja rodina a kamarati neprijali a to ma mrzelo.po case sme sa zacali hadat o peniazoch,o vychove,o domacnosti.urazal som a ponizoval som preto lebo som jej peknym sposobom chcel povedat nech si oblecie toto a nie tamto a vadilo ako sa aj chova.vybuchol som tak som urazal a ona sa mi smiala do tvare.mal som ju chut parkrat udriet ale neurobil som to a a ni teraz.na diskoteky nechodim a ona ich zboznuje.boli sme parkrat vonku v bare kde hraju aj zive kapeli ale to nebolo prave prenu.chodievali sme von s detmi kdekolvek.len pre seba ziadny cas nebol.na sex som ju nemal,velmi som ju miloval.nepodvadzal som ju a ani som sa so ziadnou nevylizal.mrzelo ma to ze sa skarede knej chovam.ze sme sa predtym ako sme sa vzali vobec nespoznali.nevedeli sme co mam ten druhy rad a co nie.jedneho dna som ju zonamil s mojim byvalim spoluziakom a od minuleho roka si snim pisala.mal pre nu vsetko porozumenie a peniaze choval sa knej ako milenec peniaze jej posielal na ucet a pekne veci kupoval.par hraciek pre deti a to je vsetko.to ma hnevalo velmi.pretoze pochadza z rodiny kde su problemi s peniazmi. nakupil som skoro vsetko pre vchod domacnosti len byt trebalo kupit a by bolo vsetko.ten co jej kupoval veci je tlsty magor co presedi cely den pri pocitaci .drogovo zavisli clovek.no neviem ci stale berie alebo neberie dorgy.viem ze casom bral aj on ma vela drogovo zavislich ludi.moja zena je speklulativna osoba. co vitazi zo vsetkeho nieco aby bolo dobre prenu najlepsie a aby iba jej to vyhovovalo.tento rok na valentina ma podievdla a zistil som to jednym programom co som vlozil do pc .zistil som ze snim spala a ten magor dal fotky na net aby videli iba jeho znami.od vtedy jej len male peniaze posiela,alebo uz vobec.moja zena mi hovorila ze snim chce byvat.som znej velmi sklamany a mam snou deti a aj parohy.ale zmenila sa aj ona chcela by to napravit tak isto a nechce byt stym druhym.tak velmi rad by som aj ja chcel dat toto vsetko do poriadku ale z mojej strany je to ukoncene.po 5 tich rokoch milujem cloveka co ma povdviedol a nevidim dalej buducnost.mam obavi o deti ze stym fetakom mozu byt.a napadaju ma strasne veci.moj vztah je chory a liecit sa neda je ako rakovina a mal som snou potom aj sex a vedel som otom nedokazem sa cez to preniest.aj v inych rodinach su nevery a nemusi nikto o tom vediet.ale ja viem preto jej to tazke.pre vlastnu mamu som len soplave decko co nevie co robi a pre moju zenu som uboziak.v ziadnom pripade nechcem snou nadalej zit po jej boku a ani sa nechcem k svoje matke vratit.ked to urobila raz a spravito aj viackrat.teraz mi dava zavinu za to ako som sa choval knej za ten cely cas.v skutocnosti som sa hanbil za to ako sa chova a ako vedela obliect a teraz snou odrazu viem sa pekne rozpravat.
Kappo30
 
Príspevky: 3
Založený: Št Apr 25, 2013 2:11 pm

Re: nevera a rodina

Odoslaťod Kappo30 » Št Apr 25, 2013 3:57 pm

jasne je ze si hladam pracu daleko od mojej rodiny.chcem sa osamostatnit a musim si dat veci do poriadku.deti zboznujem ,ale niesu zaplatou na resenie mojej rodiny.ak chcem nieco zanechat pre deti tak nasetrimlen vtedy ked budem sam lebo s mojou zenou nebudem mat nic nasporene a ani kupene.aj keby miliony zarabala
Kappo30
 
Príspevky: 3
Založený: Št Apr 25, 2013 2:11 pm

Re: nevera a rodina

Odoslaťod snehulienka » Ne Jún 09, 2013 2:32 pm

vies, nechcem byt zla, ale potom co si robil a ako si sa sprava sa jej necudujem...u mna by si letel oknom po prvych urazkach..akoto ze si jej kazal co si mal obliect? ved ty si ju nerespektoval ako cloveka...teraz lutujes a lutuje aj ona..tak :?: :?:
snehulienka
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Jún 09, 2013 2:27 pm


Naspäť na Nevera

cron