nevera?

nevera?

Odoslaťod beata » Ut Dec 07, 2010 10:17 am

Mám podozrenie ze ma môj manzel podvádza , po akejkolvek snahe o rozhovor nasledoval slovny utok a zapieranie toho co som vravela, sme spolu 17 rokov . Podozrenie vzniklo po upozorneni urcitych osob ktore ma upozornili na neveru..........nie som typ ktory riesi problemy s krikom skor s chladnou hlavou , ale ako dospiet k tomu aby som manzela primela k pravde a ako mam rozpoznat kde je pravda
beata
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Dec 07, 2010 10:09 am

Re: nevera?

Odoslaťod milka777 » Št Jan 20, 2011 3:00 pm

ja som tiež vydatá 18 rokov a tiež som zistila, že mi je muž neverný. Doma to hrá, že je milý a nežný, nevynecháva ani sexuálne hrátky a dosť pravidelne. raz som ich pristihla v aute, vtedy mi hovoril, že ide vybavovať niečo do iného mesta. No ja som ho pristihla, keď sa vracali späť, ona sedela vedľa neho v aute a veľmi sa skrývala. Zahovoril to, že nebola s ním, len sa náhodou stretli. POtom sa však priznal a tvrdil, že boli niečo vybavovať. Je totiž jeho klientkou. A dokonca býva v prenájme v našom byte. Klame mi do očí. Často vidieť jeho auto zaparkované pred bytom, ktorý tiež vlastní a momentálne je prázdny. Je tam však posteľ. Býva tam odparkovaný 2-4 hodiny. Mne tvrdí, že mal stretnutie s klientom alebo že niečo vybavoval. Už s ňou spáva akoby boli manželmi. Pravidelne aj 2x do týždňa. Z bytu odchádzajú nenápadne nie naraz. Neviem čo mám robiť. Som od neho citovo aj finančne závislá. Žijeme nadštandardne. Všetko popiera, hoci tieto veci vidím na vlastné oči. Doma sa hrá na nežného a milého, pekne so mnou jedná, dá mi všetko o čo ho požiadam. Neviem čo mám robiť? Povedať mu, že viem kde a kedy sa schádzajú alebo ho nechať nech si dokáže svoju mužnosť a po čase ho to prestane baviť? Rozvádzať sa nechcem. Ale som kvôli tomuto hrozne nervózna, neviem poriadne jesť stále mi hovorí, že som chudá (ona však má menej kíl ako ja a výzorovo mi je podobná). Poradí mi niekto?!
milka777
 
Príspevky: 1
Založený: Št Jan 20, 2011 2:50 pm

Re: nevera?

Odoslaťod PIPI123 » So Feb 12, 2011 1:57 pm

určite mu povedz,že všetko vieš...že ho veľmi ľúbiš a už sa nedokážeš na to ďalej pozerať...to,že ho to prestane baviť sa môže a nemusí stať a určite by som nečakal na moment,kedy sa pán dokonalý uvedomí,že už tú mladú hračku nechce..ako by si vôbec mohla,resp.môžeš žiť s tým pocitom:"veď jeho to prejde"..musíš hneď zasiahnuť..kým je to len o sexe a nie o citoch...
PIPI123
 
Príspevky: 2
Založený: So Feb 12, 2011 1:44 pm


Naspäť na Nevera

cron