Nevesta si našla iného

Nevesta si našla iného

Odoslaťod Tamarila » St Apr 19, 2017 5:23 am

Dobrý deň,
nevesta si našla iného muža. Stalo sa to z minúty na minútu - tak rýchlo opustila manžela.
Ale po poriadku: Syn s ňou chodil veľmi krátko, keď otehotnela. Hneď sa nasťahovala k nám. Bývali u nás cca 3 roky. Aj dieťatko sa narodilo. Potom bola svadba. Nevesta nastúpila minulý rok do práce. Zhruba v tom čase sa aj presťahovali do bytu - osamostatnili sa. Pred cca mesiacom však prepukla jej nevera a ona hrdo so zdvihnutou hlavou sa k nej hlási. Syna vyhodila z bytu a behom 5 minút si tam nasťahovala milenca. Vnúčik (4-ročný) to veľmi ťažko nesie, sťažuje sa mi, že on nechce, aby bol "ten ujo" pri maminke. Aj včera mi to povedal. Tak som mu povedala, že to on musí povedať maminke. Spýtala som sa ho, či to mám povedať maminke ja, ale on že nie... Ešte mi hovorí, že sme všetci smutní...Som viazaná mlčanlivosťou, lebo nechce, aby som o tom hovorila s jeho maminou ja. Som bezradná. Celá rodina sme z toho úplne mimo... Prvé dni sme preplakali, neviem pochopiť, ako môže jedna žena, matka vymeniť manžela za milenca behom piatich minút... Ale hlavne, ako to môže robiť svojmu maličkému synčekovi.
Tamarila
 
Príspevky: 1
Založený: St Apr 19, 2017 5:12 am

Re: Nevesta si našla iného

Odoslaťod panpulon » Št Mar 29, 2018 12:48 pm

Tak tomu nerozumiem ani ja. Najviac trpi to dietatko. Je to smutne ze niektore zeny sa takto spravaju. Ale je to aj tym ze bolispolu velmi kratko a hned na to otehotnela. Vsetko sa to tak rychlo zvrtlo ze sama nevedela co este chce a teraz si to takto kompenzuje. Neviem kolko ma to dievca rokov no aj tak uz len koli dietatu to robit nemala!
________________________________________________________________
Moto: Pokiaľ chceš niečo dosiahnuť musíš tvrdo pracovať. Som profesionál na grafické práce napr. www.ocity.net a fitnes stravu. Pokiaľ potrebuje niekto pomôcť napíšte.
panpulon
 
Príspevky: 6
Založený: Št Mar 29, 2018 12:40 pm


Naspäť na Nevera