priateľ

priateľ

Odoslaťod Momo » Ne Okt 12, 2014 5:02 pm

Dobrý deň
s priateľom spolu chodíme 4 roky. Za celý ten čas sme neriešili žiaden problém, ktorý by sa týkal nevery. Sexuálne spolu aktívne žijeme a po tejto stránke si aj vyhovujeme. Pred pár dnami som sa však prihlásila na jeho pokec kde som našla správy od iných dievčat. Tieto správy neboli písané za celé 4 roky chodenia ale len približne mesiac. Písal si s neznámymi ženami a pýtal si od nich nahé fotografie. Keď som mu to začala vyčítať najskôr všetko popieral. Ale nakoniec sa mi priznal že skôr ako sme sa spoznali neustále si písal s neznámymi ženami ktoré mu posielali svoje fotky písali si neslušné veci týkajúce sa sexu. Stále mal na ne erotické narážky a chcel sa s nimi stretnúť. Podľa správ som zistila že sa s nimi nikdy nestretol a aj sám mi priznal že predo mnou mal nezáväzný pomer len s 1 ženou. Tiež mi povedal že má neustále chuť chodiť na spomínanú sociálnu sieť a komunikovať s inými ženami lebo ho to sexuálne vzrušuje a napokon sa na tom aj uspokojuje ale uvedomil si že to nie je správne a snaží sa ovládať. Nechodil tam 2 roky aj keď som vtedy ešte nevedela čo robí. Teraz keď som to zistila vraví že ho to mrzí že už to nikdy neurobí. Nejde o to či mu mám odpustiť alebo nie. Milujem ho a kedže ku fyzickej nevere nikdy neprišlo som schopná odpustiť mu. Trápi ma však niečo iné a to že má podľa mňa vážny sexuálny problém a chcela by som mu pomôcť ale neviem ako. Prosím, pomôžte mi :(
Momo
 
Príspevky: 2
Založený: Ne Okt 12, 2014 4:49 pm

Naspäť na Nevera

cron