strach o stratu milovaného

strach o stratu milovaného

Odoslaťod Jana2305 » So Sep 22, 2012 12:53 pm

Dobrý deň sme s priateľom už 3 roky spolu veľmi moc ho milujem , možno až chorobne moc. Chcem s ním mať deti ,rodinu . Problém je ale v tom , že on mi pri hádkach ktoré sme mali vždy povedal , že ja nie som tá , ktorú on miluje , nie som žena pre neho. Je pravda že som veľa krát pred ním plakávala keď chcel ísť von s priateľmi, aby len zostal pri mne ale postupom času som pochopila že potrebuje byť aj s niekým iným ako len somnou. Teraz mi to je taktiež ľúto , keď niekam ide ale myslím ,že už mu nerobím žiadne scény ako pred tým chcem aby bol šťastný. Ale ten hlavný problém je ten ,že som mu veľa krát niečo zatajila ale bolo to zo strachu ,že oňho prídem. Veľmi moc ho milujem a bojím sa , keď mu niečo poviem ,že sa zbalí a už ho nikdy neuvidím , stále myslím na tie slová ako ma nemiluje, nechce mať somnou deti , nechcem mať ten strach niečo mu povedať ale vždy mám. Asi pred pol rokom som si začala sama pre seba hovoriť že sa chcem odmilovať , že to už nezvládam prosila som všetkých možných aby som sa dokázala od neho odviazať ale v skutočnosti som to nechcela. Do práce prišiel nový kolega začali sme sa spolu baviť povedal , že sa mu moc páčim , bola som rada , že som sa mohla s niekým porozprávať povedala som mu aký mám pocit ako ja milujem a ako moc by som chcela aby aj mňa niekto tak ľúbil , on sa do mňa zaľúbil a pravda je že veľmi dobre sa počúvajú také slová ale ja som k nemu nič necítila milujem môjho len mi dobre padlo keď som videla , že niekomu aj na mne záleží. O všetkom tomto sa môj dozvedel a už mi ani trošku neverí , myslí si ,že sa niečo stalo ale nestalo , ja to teraz veľmi moc ľutujem ,že som sa s ním čo i len začala baviť chcela by som všetko vrátiť ale to už sa nedá. Neviem čo mám robiť nechcem toho môjho stratiť . A ľutujem aj tú myšlienku , že som sa chcela odmilovať.
Jana2305
 
Príspevky: 1
Založený: So Sep 22, 2012 12:12 pm

Naspäť na Nevera

cron