Ako ďalej

Ako ďalej

Odoslaťod Catherine » So Okt 06, 2012 8:30 pm

Pozdravujem, rada by som sa Vám zverila so svojimi problémami a poprosila o radu:
Manželstvo mojich rodičov sa otriasa v základoch: otec nás (mamu) podvádzal dlhší čas a takmer dva mesiace vedome (všetci sme o tom vedeli). Sme veriaca rodina a tak sme mu dávali šancu, pomocnú ruku, aby prišiel na správnu cestu a opäť našiel to, čo kedysi pre neho tak znamenalo - rodina. Z mojej strany je odpustenie veľmi ťažké. Otcovi nedôverujem. Ťažko si k nemu opäť hľadám cestu (predtým sme si boli veľmi blízki) Najhoršie je, keď vidím mamu utrápenú, zničenú a pritom veľmi odvážnu a obetavú. Jednoducho, situácia v rodine ma veľmi trápi. V práci, to je tiež sám stres, nedobré pracovné vzťahy, napätie. Dobrý kamarát je na onkológií. Často sa moji priatelia obracajú na mňa s radou o pomoc, zverujú sa mi so svojimi problémami. Žiaľ, sama neviem čo robiť. Tam, kde sa pozriem, je stres, trápenie, choroba. Na druhej strane som vďačná, že som zdravá, mám rodičov a brata, prácu. Len neviem, dokedy to vydržím. Uvedomujem si, že mnohí majú závažnejšie problémy, no žiaľ, ani tie moje neviem prehliadnuť, a preto Vás prosím o radu, pomoc, podelenie so svojou skúsenosťou. Ďakujem.
Catherine
 
Príspevky: 2
Založený: So Okt 06, 2012 8:06 pm

Naspäť na Opustenie a samota

cron