rozchod

rozchod

Odoslaťod hwiezdicka25 » Po Jan 06, 2014 5:45 pm

Dobry den.opustil ma priatel.vsetko bolo super az do osudneho dna.odisiel pracovat do zahranicia volavali sme si pisavali a po dvoch tyzdnoch od jeho odchodu sa odmlcal.Prestal dvihat telefon.iba mi jedneho dna napisal ze nevie vise ci pokracovat alebo nie ze musi byt sam.skusala som volal pisat.nic.som zufala lebo neviem co sa stalo.do jeho odmlcania mi stale volal pisal a zo dna na den....neviem si to vysvetlit neviem kde mam hladat chybu a co sa stalo.nedokazem sa preniest cez to ze nestojim ani zato aby zdvihol telefon alebo aspon nieco napisal.velmi sa trapim a uz neviem ako dalej
hwiezdicka25
 
Príspevky: 1
Založený: Po Jan 06, 2014 5:33 pm

Re: rozchod

Odoslaťod Xeni » Po Jan 20, 2014 9:50 pm

Dobrý večer.
Ja by som Vám poradila aby ste mu napísali poslednú sms-ku alebo mail že máte právo vedieť že čo sa stalo a že prečo to ukončil a zároveň mu napísať že už nebudete hľadať jeho spoločnosť a že mu už nebudete vypisovať. Muži sú taký že neodpovedia vám na otázky ale keď už prestanete sa pýtať tak ich to trápi a dajú vám odpovede. Ale nie všetci sú taký. Ja na vašom mieste keď mi už on po toľkých vyvolávaní a písaní neodpovedá tak by som ho nechala tak. Žiadna žena si nezaslúži aby sa prosíkala nejakému mužovi. Žiadny muž za to nestojí aby ste stratili svoju hrdosť!!!
Xeni
 
Príspevky: 3
Založený: Ut Dec 17, 2013 1:58 pm


Naspäť na Opustenie a samota

cron