stratena

stratena

Odoslaťod Stratena » St Júl 25, 2012 9:13 pm

Nikdy som si nemyslela,že ja budem tá kt. bude bludíť v trojuholníku.Ešte na strednej škole som sa zoznámila z Romanom,nedá sa povedať,že sme spolu chodili,iba sme spolu spávali.To som mala 17 rokov.Po dlhšom čase sme stratili na seba kontakt a ja som spoznala Joža.Z Jožom som 2,5 roka a myslim si ,že sa začínam vo vzťahu nudiť,už to nie je take ako predtým a ma bohužial ani nevzrušuje....Prednedávnom som si začala písat s Romanom,ospravedlnoval sa mi že ma využil a zneužil,ale ja som ten sex brala ako niečo krásne a aj som mu to povedala a niečo mi napisal,niečo čo vo mne priam vzblklo.Vraj lutuje,že neskusil so mnou vzťah...Teraz neviem čo mám robit.Strašne by som chcela byť s Romanom ale bojim sa rozísť s Jožom,bojim sa,že to nezvládnem byť bez neho.Som zúfala,neviem čo mám robiť.Ja viem,že musim na to prisť sama ,ale bohužial nie som si istá.Ja mam teraz 20 a Roman a Tomáš 23....hej som ešte mladaá,ja viem,že si ešte toho preskákam,ale nikdy som nebola v takejto situacii a neviem ako dalej. :cry:
Stratena
 
Príspevky: 2
Založený: St Júl 25, 2012 9:01 pm

Naspäť na Opustenie a samota

cron