žiaľ

žiaľ

Odoslaťod Dominika » Po Mar 04, 2013 2:33 pm

Dobrý deň,

Možno je to bežný problém, ktorý Vám teraz napíšem ale každý sa s ním vyrovnáva inak... Mala som priateľa Mareka s ktorým som chodila 6 rokov, už dlhšiu dobu sme mali partnerskú krízu (priateľ veľa pil a bol hnusný ku mne) strácala som chuť do života a pokračovať ďalej, zrazu jeden deň sa mi ozval môj kamarát z detstva začali sme si písať denodenne aj keď vtedy som mala ešte toho priateľa, v tomto kamarátovi z detstva som začala vidieť oporu a úľavu od problémov, zašlo to až do prvého stretnutia s ním, strašne mi bolo s ním dobre cítila som sa skvele, po niekoľkých stretnutiach preskočila medzi nami iskra bola som strašne šťastná že môžem byť s niekym na kom mi záleží a s kým mi je dobre, lenže ma nečakane prepustili z práce a keďže s priateľom sme bývali v spoločnej domácnosti v tom čase som nemala ako uniknúť z tejto situácie - vysporiadanie majetku, prosila som priateľa s detstva aby vydržal že sa to vyrieši sľúbil mi to že počká, ale trvalo to veľmi dlho.. V jeden deň som sa dozvedela že moja veľmi dobrá kamarátka sa rozišla s priateľom, moja kamarátka vedela o mne a o mojom priateľovi z detstva všetko akí sme si blízki ako mi je s ním dobre a aký je úžasný, lenže onedlho som sa dozvedela že spolu si začali a tvoria pár, vtedy mi bolo strašne v tom momente sa mi všetko zrútilo ako keby mi niekto vrazil nôž do srdca. Moja kamarátka bola síce dobrá kamarátka ale ku každému chlapcovi bola horzná každý jej vzťah jej vydržal maximálne mesiac... Po čase sa mi ten moj priateľ ozval písali sme si že ho to mrzí veľmi že mu stále chýbam, že má ma rád ale nechce teraz tej už bývalej kamoške ublížiť stále si píšeme včera bol dokonca aj pri mne, neviem čo mám robiť stále ho strašne ľúbim ajkeď sú to už 4 mesiace ale sme v kontakte neviem čo mám robiť už som na pokraji so silami prosím poradte mi ďakujem Dominika
Dominika
 
Príspevky: 2
Založený: Po Mar 04, 2013 2:18 pm

Re: žiaľ

Odoslaťod sophie » Po Mar 11, 2013 11:14 am

Máš ho rada, on teba tiež, chcete byť spolu, kde je teda problém? Nech ukončí tento svoj súčasný vzťah, zrejme aj tak veľmi nefunguje. Porozprávajte sa spolu a uvidíš. Ak ťa má naozaj tak rád, vráti sa k tebe.
sophie
 
Príspevky: 8
Založený: Po Mar 04, 2013 8:26 am

Re: žiaľ

Odoslaťod Dominika » Ut Mar 12, 2013 12:40 pm

lenze on ju nechce opustit pretoze jej nechce ublizit :-( povedal ze pocka pokym spravi nejaku chybu :-(( noo napisal mi ze budem pre necho vzdy nieco viac ale ze je s nou teraz stastny a bla bla bla :-( piseme si obcas ale on travi skoro vsetok cas s nou a aj som sa pokusala sa s nim o tom porozpravat lenze mi povedal ze ju neopusti :-(
Dominika
 
Príspevky: 2
Založený: Po Mar 04, 2013 2:18 pm


Naspäť na Opustenie a samota

cron