uz to asi nieje laska

uz to asi nieje laska

Odoslaťod Timejka » Št Dec 29, 2011 12:04 pm

Ahojte..s partnerom sme spolu 8 rokov..niesme svoji ani nemame deti (neviem ci bohuzial alebo chvalabohu), ani po tolkych rokoch sme neni schopny normalnej komunikacie..ani neviem preco je somnou ..bud je v praci, alebo s kamaratmi a ked vecer pride domov uplne ma ignoruje..nevsima si... pusu?alebo pohladenie? to uz ani necakam..v nasom vztahu sme zazili vela zleho drogy ,nevera,klamstva...a dovera je znacne narusena..od toho sa odvijaju len hadky...aj ked sme si vsetko odpustili ani jeden z nas nezabudol... a pri kazdej hadke si to vmietneme do tvare... so snahou tomu druhemu co najviac ublizit... ja som ho lubit neprestala,preto nedokazem tomu spravit koniec...ale vobec neviem co je to z jeho strany...ked ma nelubi preco je stale somnou?a ak ma aj nahodou lubi vobec sa tak nesprava...som z toho zmatena,zufala a bezradna...vzdy ked nacnem tuto temu ,hned ma zrusi ze mu mam dat pokoj a ze sa chcem len hadat... vzdy je vsetko dolezitejsie ako ja...je to normalne ze po tolkych rokoch a tolkych problemoch nas vztah tak ochladol?
Timejka
 
Príspevky: 1
Založený: Št Dec 29, 2011 11:48 am

Re: uz to asi nieje laska

Odoslaťod fyzik » St Feb 08, 2012 8:28 pm

Mila Timotejka,

Ano, bohuzial je to normalne, teda skor bezny jav. ale nie je to to, co to moze byt. Chces v nom zase vzbudit iskru?

tak si poloz nasledujucu otazku: a kedy naposledy si sa k nemu chovala ako k svojmu hrdinovi, svojmu muzovi, svojmu milencovi?

Ak to bolo davno, tak je nacase s tym zacat. ked pride z roboty, tak ho privitaj v sexi pradle, staci nejaka prisvitna nocna kosielka, ziadne nohavicky, ani podprsenka. flasa vina alebo dve piva.... nalej jemu aj sebe. urob romanticku atmosferu... ak pracuje, namasiruj mu chrbat. A to vsetko bez slova a s usmevom!
to sa bude divit, a mozno bude chciet vediet, co sa stalo!
a vtedy mu povedz, ze Ti je luto, ze sa z vasho vztahu stava nieco co sa Ti nepaci, tak skusas vniest trochu iskry. Neobvinuj ho, ze sa chova chladne! len skus zapalit iskru z tvojej strany.

Vies, neverila by si, ako lahko sa da sklznut do rutiny. :) PORUS JU! skratka nerob, co nefunguje a skusaj nieco ine.

Budem Vam drzat palce
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm

Re: uz to asi nieje laska

Odoslaťod patrika » Po Feb 13, 2012 11:59 pm

Ahoj Timotejka

Ak niekto povedal ze tomu druhemu odpustil to znamena ze mu odpustil a nezranuje toho druheho cloveka tym ze mu opakuje neustale dookola to iste. Odpustit znamena nespominat a nevytahovat to co vztah nicilo pred tym a pokusit sa spravat podla toho ako ste sa dohodli. Mam knizku ktora by vam mohla velmi pomoct tak mi vklude napis nejakeho emaila a ja ti ju z radostou poslem ale podstatne je aby ste chceli obaja. Moze vam velmi zmenit zivot..ale musite chciet. Vztah sa pre mnohych stava casom zabehnutym strojom kde je vsetko rovnake a clovek si vela veci na nom prestane vazit. Malo by to byt opacne. Pretoze vztah by mal prekvitat kazdym rokom viac :) nemozne? kdeze :) Hlavne treba komunikovat a rozpravat sa o tom co vas naplna, teba naplna ked ta pohladi tak mu to povedz daj mu ruku na svoje lice a povedz dakujem prosim mohol by si to robievat castejsie? :) a opatovne sa ho opytaj co naplna teba? co mam robit aby si bol stastny a citil sa milovany? a on odpovie...trebarz ze chce mat chvilu volna pre seba. Bez komunikacie sa vsak niekam nepohnete ak sa na tuto temu nechce rozpavat budes mu musiet oznamit ze cim skor zacne tym skor problem vyriesite a budete sa rozpravat aj o inych temach ale teraz je skratka na rade tato tema. Verim ze spolocne dospejete k mnohym novym poznatkom :)
patrika
 
Príspevky: 16
Založený: St Jan 25, 2012 9:13 am


Naspäť na Partnerská kríza

cron