Byvala priatelka

Byvala priatelka

Odoslaťod piano » So Nov 23, 2013 7:48 pm

Prajem pekny vecer.
Chcel by som sa tak nejak poradit,vypocut si rady,pripadne,mozno ma niekto podobnu skusenost.
Ani neviem ako zacat.Kedysi davno,cca. 15 rokov do zadu,som mal partnerku.Mali sme sa radi ale prisiel zlom,proste rozchod.Vydala sa,ma teraz krasne dve deti.No smutne je,ze cca. rok a pol do zadu,jej manzel umrel.Neviem ani jak,ani ako,nasiel som k nej nejako cestu.Zacali sme sa obcas stretavat,volat ale upozornila ma na to,ze viazat sa nechce,ze je to cerstve.Je to pre nu ešte proste moc cerstve.Ona ma 38 rokov,ja som o rok mladsi.Rozpravali sme sa o tom a hovorila,ze jej starsi syn je proste taky,ze jej dokaze urobit scenu za obycajne zavolanie,ked si spolu zavolame vecer,pripadne o navsteve nehovoriac.Je mu 14 a je strasne ziarlivy.Hlavne,ak telefonuje a nie len so mnou,dokaze jej urobit sceny.Sam som to v telefone pocul.A to doslovne.Syn,bol dost na svojho otca zatazeny,clovek to chape a neberie to.No da sa s tym nieco robit?Skusali sme sa o tom s tou momentalnou kamaratkou rozpravat,skusala to,no je to tak,ze je neustupcivy.Ja to tiez chcapem,sme spolu v kontakte nieco cez 5 mesiacov,ani nie a aj to je asi malo,na nieco,comu by sa dalo hovorit vztah,zvlast,ked z jej strany bolo niekolko krat citit,ze je stastna.Nie,sme skutosne zatial dobry kamarati,rozumieme si no ja musim respektovat,ze ma dvoch synov.Mam ich rad,najmladsi je super,s tym si rozumiem,no tento starsi je oriesok,myslene v dobrom.Nemate s tym niekto nejake skusenosti?Pripadne vo vasom okoli,niečo podobne?Nevieme sice,co prinesie buducnost,či sa dame do kopy,ci nie.Ja to jednoducho tiez nechcem unahlit a hlavne,5 mesiacov je malo,co sme v kontakte a rok a pol po smrti jej muza je to tiez dost malo.Ako ona je super zena.Snazi sa velmi,jak sa stara o synov,ked moze ide si trochu vyhodit z kopytka z priatelmi,to clovek chape,nemoze byt doma zavreta a utapat sa v myslienkach,no celkovo mam niekedy pocit,ako keby to nejako v poslednej dobe pribrzdila.Jak stretavania,tak aj tel. kontakt.Clovek by ju nerad stratil,jak ju,tak aj tie deti.
Ak poradite,budem rad.
Dakujem.
piano
 
Príspevky: 2
Založený: So Nov 23, 2013 7:18 pm

Re: Byvala priatelka

Odoslaťod piano » Ne Nov 24, 2013 12:29 pm

Nikto neporadi???
:cry: :cry:
piano
 
Príspevky: 2
Založený: So Nov 23, 2013 7:18 pm

Re: Byvala priatelka

Odoslaťod Xeni » Po Jan 20, 2014 9:42 pm

Ahoj.
Ja by som Ti poradila aby ste sa viac spoznali. Pre deti je to ťažké že zrazu po toľkých rokoch má ich matka iného muža. Ja to chápem tiež som s tým prešla. Tiež som stratila otca a mama si našla druhého. Poviem Ti pravdu deti s Tebou alebo hocijakým iným mužom na 100% nebudú súhlasiť, lebo boli zvyknutý na otca ale chcú vidieť matku šťastnú a zmieria sa s tým. A hlavne dôležite je aby Tvoja priateľka bola pripravená na vzťah.
Neviem či som Ti s týmto pomohla ale hádam hej.
Xeni
 
Príspevky: 3
Založený: Ut Dec 17, 2013 1:58 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron