chýba mi, ale...

chýba mi, ale...

Odoslaťod barbora83 » St Júl 29, 2009 9:50 pm

dobrý večer, už dlho ma sužuje problém, s ktorým som sa nezverila zatiaľ ani svojej najlepšej priateľke, bojím sa akejkoľvek reakcie...mám 21 a už viac ako rok sme s priateľom spolu...len pre informáciu, je odomňa mladší, konkrétne má 18 rokov...o to vlastne ani nejde...doteraz bolo všetko úžasné, ale musím priznať že už od začiatku bol on ten, kto v našom vzťahu ľúbil viac...môj názor je, že vždy je vo vzťahu niekto kto ľúbi viac a u nás je to on...ja ho tiež veľmi milujem...ide o to, že v poslednej dobe mám zmiešané pocity...bola som na takmer 2 týždne na dovolenke a neskutočne mi chýbal, chcela som byť s ním, ľutovala som, že som radšej nezostala doma...keď som sa však vrátila a strávili sme spolu pár dní, začala som cítiť, že by som radšej bola sama...začínajú mi prekážať banálne veci, každú maličkosť mu vytknem, on sa nehnevá, je úžasný, snaží sa aby všetko bolo čo najlepšie...len ja mám niekedy také nálady, že by som radšej bola sama...ale zas na druhej strane, keď sa večer rozlúčime a on ide domov, na druhý deň poobede mi už chýba a neviem sa dočkať kedy podvečer zas budeme spolu...je to normálne???...ľúbim ho, ale...
barbora83
 
Príspevky: 1
Založený: St Júl 29, 2009 9:42 pm

Naspäť na Partnerská kríza

cron