divny vztah

divny vztah

Odoslaťod lili2309 » Ne Júl 31, 2011 10:15 am

Dobry den,

zijem s otcom mojho dietata ale je to fetak a hrava ay uz pat rokov co s nim zijem ale robil to aj predtym myslela som si ze sa to vsetko zmeni narodenim nasho syna. ale je to len horsie a horsie naposledy dal do zalozne nase auto, novo kupeny notebook. do prace chodim len ja plus dostavam matersku on je doma s malym na podpore. uz neviem co s nim dalej vela krat som sa ho snazila vyhodit z domu ale bezvysledne.liecit sa aj chcel ale potom by som to sama finance vsetko nezvladala.bola som s nim uz aj druhy krat tehotna ale isla som na potrat lebo na druhe sme uz nemali financie.medzitym ako ma stale upodozrieval ze ho podvadzam tak som fakt niekoho nasla ale s nim to tiez skoncilo tiez som s nim bola tehotna a isla na potrat. som uz uplne na dne. nic sa mi nedari.a mam pocit ze ten pravy uz pre mna fakt neexistuje.ak mate nejaku dobru radu prosim pomozte. dakujem
lili2309
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Júl 31, 2011 10:13 am

Re: divny vztah

Odoslaťod fyzik » Ne Nov 27, 2011 1:34 am

mila lili,

prezradim Ti tajomstvo, na ktore si mozno uz prisla. narodenie dietata pre chlapa nic nemeni. NIC!

hral? pil? bude hrat a bude pit. fetoval? bude fetovat. na tom si nemohla cakat zmenu. zmenu mozes cakat v malych veciach, ale nic sa nezmeni.

mozno to bude pre teba silna kava, ale najprv si urob poriadok sama v sebe. uvedom si svoju cenu, ktora urcite nie je mala a odpovedz si na otazku, ci toto je to, co naozaj chces. mat muza fetaka, dva potraty, a nestastny zivot. a uz konecne prestan otehotnievat vzdy, ked budes nieco on nejakeho chlapa chciet, to ho akurat odplasi pripadne to nic nevyriesi.

skus si najst lepsiu robotu, aj dalej od domu, prestahuj sa, zvladnes to dieta aj sama. urcite Ti nepomoze, ak Ti bude muz predavat vsetko, co nadobudnes. hlavu hore, plnu naruc odhodlania a smelo do toho.

budem drzat palce.
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron