dovera?

dovera?

Odoslaťod miska01nr » St Okt 15, 2014 6:48 am

Neviem ani kde zacat. Sme manželia 10 rokov. Mame jednu 9 ročnú a jednu 10mesacnu babu. Uz pred rokmi som mužovi prisla na to, ze ma potrebu sa zdvoverovat a vypisovať si SMS s viacerými ženami. Ked to prepuklo vravel, ze mal skrat a uz sa to nestane a ani mi nevysvetlil preco to urobil, vraj ani on nevie.pred rokom som v pivnici nasla zmluvu z Orange. Muž si ju tam zrejme schoval, lenže zle, lebo som tam hľadala lepidlo a nasla som tam papiere v euroobale tak som pozerala a zmluva a tam zadarmo hovory na neznáme cislo. Ked prisiel domov som mu vravela, ze ma jedno cislo prezvanalo, ci nekukne do mobilu, ci nema uložené on to cislo. Mal a pod mužským menom! Nechápal od kial ma mohol jeho kolega prezvanat, tak som mu vravela ze mu zavolam ze co chcel. Nesúhlasil a chcel ísť z domu preč, tak som to cislo vytocila a tam zena! Položila som to samozrejme. Vraj kamarátka a ze ja by som zo nepochopila a robila scény a ze mi moc pracuje fantázia a take žvásty. Tvrdil mi ze uz to neurobí. Hahaha ! Cca pred tromi mesiacmi som si všimla ze je divný a proste zena vyciti ked sa nieco deje. Bum opäť SMS s mojou naj kamoskou- teda exkamoskou SMS o súkromí sexe a este mu prizvukovala nech si to vymaže nech sa nieco nestane.opat ma klamal , stale ma klame, stale ma potrebu si s niekym vypisovať. Na moje narodky zabudol, nikam spolu nechodime. Uz som mu povedala ze to ukoncim a nejako sa po materskej zariadim. Pozeral na mna ako puk, ale z materskej by som dve deti neuzivila a aj som mu to povedala a som rozhodnutá po skončení materskej požiadať o rozvod. Chcela by som počuť vas názor, ze dokedy mam cakat s rozvodom, alebo sa opäť pokúsiť o zrovnané. Bohužiaľ ani jeden prípad mi nevysvetlil, ze preco tak ci onak konal. Vraj mal skrat! Je mi z toho na vracanie.dakujem za rady.
miska01nr
 
Príspevky: 1
Založený: St Okt 15, 2014 6:47 am

Re: dovera?

Odoslaťod gigixx77 » Pi Okt 16, 2015 8:11 am

Ja si myslím že skrat môže byť ale nie opakovane. A mal by si uvedomiť čo chce či dobrodružstvo alebo rodinu. Mám podobný problém z manželkou. Po 18 rokoch si začala písať z bývalým priateľom a snažila sa to robiť keď bola v praci alebo ja na nočnej. Boli to desiatky sms a hovorov neskoro v noci. Trvalo to rok kým som nato prišiel a veľmi ma to ranilo. Dôveroval som jej na 100% a som z toho uplne vedľa prečo to urobila. Veľmi ma štve že sklamala moju dôveru a náš vzťah to poriadne pošramotilo.
gigixx77
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Okt 16, 2015 7:55 am


Naspäť na Partnerská kríza

cron