Klamarka alebo blazniva žena

Klamarka alebo blazniva žena

Odoslaťod Jose » Pi Nov 02, 2012 8:59 am

Ahojte všetci

Chcel by som prebrat svoj problém s nestrannymi ľudmi pretože si s manželkou uz skoro vôbec nerozumieme.
Porozpravam Vám svoj problém od začiatku az po dnesok.
S manželkou sme sa zobrali asi pred 8 rokmi a mame spolu dve deti dvoch synov 4 a 7.
Myslím že nás vzťah bol od začiatku trochu uleteny pretoze som si ju vlastne uz zobral po nevere. Ale bolo to trosku zložitejšie pracoval som cudzine a stretol ju na Slovensku počas dovolenky. Každú dovcu sme sa stretávali a ja som som sa do nej strasne zalubil. Ked som bol v cudzine chcel som sa teda koli nej vrátiť spat na Sk. Ale nakoniec som zistil že ma klame a s niekym podvadza. Tak som to chcel ukončiť ale stále som bol v cudzine a po tom všetkom som tam uz nevládal žiť tak som sa nakoniec vrátil a povedal je to teda že sa vraciam. Ona ma začala prosit aby som za ňou prišiel a že ona mi dokáže že vie byt verná len jej musím dat šancu ved vraj ju vôbec nepoznám a ona mi predsta nemohla verit ked som bol v cudzine a ona doma. Kedže som ju stále miloval ( aspon si to myslím) požiadala ma aby sme šli bývať spolu do podnajmu a ona mi ukáže aka je super žena a aka vie byt verná ... Tak som súhlasil a vypadalo naozaj veľmi šťastné partnerstvo. Po nejakých 8 mes chcela alebo teda začali sme cítiť že sme šťastný a ona ma začala chciet mat somnou dieťa. Bol som veľmi rad že to mysli somnou vážne .... Aj ja som chcel s tou štátnou a milovanou osobou dieťa ale nie v byte v podnajme ( kto by to ťahal ) mal som rodičovský aj s rodičmi a tak som jej navrhol že by sme teda zobrali a šli bývať z mesta na dedinu že tam to bude pre nás ľahšie . Ona súhlasila a tak sme sa zobrali. Bolo to krásne a boli sme šťastný narodil sa nám syn. Ja som mal prácu najskôr na tyzdnovky ale po nejak roku a pol som si našiel super prácu a dochadal len 20km. Zo začiatku sme nemali veľa peňazí bolo to ťažké ale neskôr po 2 rokoch som sa vypracoval z tyzdnovkara robotnika na leadra proste som začal super zarábať začal som si robit školu ktorú som aj dokončil a popri tej práci ešte ďalšiu . Mal som tohto počas troch rokova naozaj veľa ....
Potom 4 rokoch prišiel na svet druhy syn ked bol ešte v koliske podviedla ma s nejakým chlapom ktorého našla na Azet . Bolo to v aute :/ prišiel som na to sám pretože som uz som mal s ňou problém preto som doveroval ale sem tam aj preveroval .
Všetko chcela popriet ale ked som jej ukázal dôkazy tak povolila . Nejaky čas to bolo ťažké hlavne pre mna nakoniec zahodil dôkazy a povedal jej že ja ju stále milujem a chcem s ňou žiť . Aj ona ma vraj milovala ale vraj potreboval sex pretože ho odomna mala malo. Ja milovaný blbec som si tiez zobral podiel viny a pokračoval s láskou ďalej. Po case prišla ďalšia nevera a potom ďalšia. Ako som hovoril tvrdo som pracoval a staral sa o rodinu aby mali čo najviac peňazí pretože aj manželka nebola spokojná so stavom domu ved to je normálne ...tak som proste makal ...
Nakoniec to dopadlo tak že som v práci trávil veľa času a manželke vôbec neveril stal sa iba zo mna kontrolor. Ktory na nic nemal čas. Nakoniec po tých všetkých zradach a prepracovanosti som našiel utechu a pocit bezpečia a bestarstnosti u kolegyne ku ktorej som chodil na čaj (po práci ) myslel som že ked aj urobím nejaky klamstvo prestanem upodozrievat manželku . Nakoniec to bolo tak že som ju nedokázal zaradiť a všetko som priznal . Myslel som si že tu kolegynu milujem a preto som sa priznal manželke aby som si úplne ukončil ... Nás vzťah v posteli bol hrozny po tých všetkých klamstvach od nej som ju uz proste nedokázal uspokojiť.
A tak sa stalo zasa manželka podviedla raz v noci ked som spal zasa s nejakým chlapcom v aute proste vraj mal chut na sex lebo ja jej ho nedávam a vraj ked nezačnem tak urobi zasa...
A teraz je to asi že ak s ňou nezačnem spávať tak sa somnou rozvedie lebo sex potrebuje aby cítila moju lásku ...ale ja jej proste nedokážem verit ako môžem mat s ňou plnohodnotný sex ???
Viem že je to úplne uletene. Nezdá sa Vám toto choré ? Chel by som sa aj rozviesť ale myslím si že manželka to nema v hlave v poriadku dokonca aj o a sa chce rozviesť ale koli tomu že snou nespim a neverím jej... A neustále ju upodozrievam a kontrolujem... Ked sa spolu porozpravame tak proste mi povie že som jej nedávam dostatok.... Ale Ako to mám urobit ked potrebujeme aj z niečoho žiť ? Ona je na materskej a všetky príjem je na mne ...
Jose
 
Príspevky: 2
Založený: Pi Nov 02, 2012 8:04 am

moj problem

Odoslaťod aneta kovacova » Št Dec 06, 2012 7:00 pm

precitala som pribehov ktre ma zaujali a zaroven som zistila ze moj problem s manzelom je podobny s niektorimi ;moj partner bol velmi pozorny vasnivy milenec dobry otec pisem v minulom case pretoze take tri roky sa dostal do partie ktora vecsinu casu vysedava v pohostinstvach sice aj prettym si lubil vypit ale nie tak casto ako teraz predtym som to tak nevnimala skor nechcela vnimat velmi som ho lubila stale sa mu snazim vysvetlit ze to nie je v poriadku ze sa z neho stal alkoholik ale moje prosby su marne po financnej stranke zaraba velmi dobre pracuje v cechach ani to nie je velmi dore pretoze chodi raz do mesiaca domov a je doma maximalne pet dni neviem ale ked je doma normalne ledva cakam kedy ubehnu tich pet dni uz necitim tu vasen ani neviem ako to nazvat prestali sme komunikovat aked sa aj rozpravama tak vylucne o detoch velmi vadi ze pije uz som rozmislala o rozchode ale sa bojim ze by dievcata trpeli pretoze ako otca velmi lubia su nanho naviazane a aj po financnej stranke som nezamestnana sice mam byt ktori je moj cokolvek co som zacala robit ci uz nejaku pracu hovori mi ze nic nedosiahnem proste obmedzuje moju slobodu jedno viem ze uz nevladzem
aneta kovacova
 
Príspevky: 2
Založený: Št Dec 06, 2012 6:12 pm


Naspäť na Partnerská kríza