Kto má pravdu?

Kto má pravdu?

Odoslaťod barushka612 » Ne Okt 14, 2012 1:50 pm

Dobrý deň !
Volám sa Barbora, som ešte študentkou VŠ. Mojim najväčším problémom je, že neviem ako mám všetko brať a kto má vlastne pravdu. So svojim priateľom som už 2 a pol roka. Doteraz bolo všetko v pohode, až posledné dva mesiace to ako keby už neklapalo. Začal častejšie chodiť do spoločnosti bezo mňa a keď som sa ho spýtala "prečo" jeho odpoveď bola, že by som žiarlila, ak by sa čo i len rozprával s nejakou ženou. Je pravda, že je pre ženy veľmi príťažlivý, preto sa bojim, že keď chodí takto bezo mňa, nájde si za mňa náhradu. Veľakrát som mu našla, že si aj píše so ženami na facebooku, ale jeho odpoveď vždy je, že sú to len jeho kamarátky, že má rád len mňa a že všetko si len namýšlam. Ja mu nechcem zle, len neviem na čo som. Aj keď sa ho spýtam, že kto mu volal alebo kam ide, jeho odpoveď, že je slobodný, že na neho moc tlačím, ako keby som bola jeho manželkou. Viete, má 33 rokov. A muži v jeho rokoch už by podľa mňa aj mali vedieť, čo chcú v živote. Priznám sa, veľmi ho ľúbim a dosť vecí mu tolerujem. Rodičia mu preto už veľakrát dohovárali kvôli jeho správaniu. Povedal mi, že si je vedomí toho, že sa niekedy správa hlúpo, ale že nenašiel ešte lepšiu odo mňa a že mu je so mnou dobre. Mám v tom veľký zmätok. Pretože, na jednej strane chce so mnou byť a na druhej strane chce byť slobodný. Veľakrát sa v noci zobudím a začnem plakať, pretože neviem, čo mám robiť. Povedala som to aj jemu, a on mi na to povedal, že si len namýšlam a len to privolávam. Je podľa vás normálne jeho správanie? Ďakujem za Vašu odpoveď
barushka612
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Okt 14, 2012 1:38 pm

Naspäť na Partnerská kríza