laska?

laska?

Odoslaťod monika009 » St Máj 01, 2013 10:31 am

Dobre den. Mam 16 a partner 18 a sme spolu 6 mesiacov. Raz sme sa tak rozoravali a powedal mi ze nevie ci ma lubi. Mozno aj ano. Velmi ma ti trapi.po 6. Mesiacov by to uz mohol vediet :( . Neviem co mam robit...ja ho velmi lubim aj mu to hovorim. A on mi vzdy povie laska milacik. Ae eate mi nepowedak ze ma lubi. Vraj ma ma velmi raad a mozno aj lubi. Sprava sa ku mne milo pekne. Chosi za mnou do mesta a vzdy ked sa daa ideme von. Rozoravali sme sa aj o sexe ze on by to uz chcel. Eate nemak pohlavny styk. A ani ja. Vravel m ze to chce so mnou z lasky a ze som ta prava to. A vraj nie je
je to to iste ako laska..ale robi sa to.z lasky ae aj pre.rozkos a ze je to dolezita sucast vztahu. Som jeho najdlhsi vztah aj on moj. Nechcem.ho stratit.uz pri myslienke na to sa mi podlamuju kokena...moze ma zacat lubut vobec niekedy?? Vyspat sa s nim? Alebo to nemam.ro it lretoze neviem ci ma miluje..ani on sam. Bojim sa ze sa s nim yspim a potom ma.necha tak. A najde si inu ktoru bude lubit. Co mam.robit? :( dakujem za rady a prepacte za chyby. Pisem na.mobile
monika009
 
Príspevky: 1
Založený: St Máj 01, 2013 10:01 am

Re: laska?

Odoslaťod sophie » Ut Máj 21, 2013 1:51 pm

Chová sa k tebe pekne, je ti sympatický, je vám spolu dobre, tak ťa zrejme naozaj má rád. Pre niekoho je ťažké povedať "milujem ťa", dôležité je či ti to vie dokázať. Skutky sú viac ako slová. A pokiaľ ide o sex, choď do toho, žiješ iba raz.
sophie
 
Príspevky: 8
Založený: Po Mar 04, 2013 8:26 am


Naspäť na Partnerská kríza

cron