leziem mu na nervy

leziem mu na nervy

Odoslaťod majolenka » Ne Júl 12, 2009 4:13 pm

Zdravim, mam s priatelom takuto krizu: vyse dvoch rokov sme boli spolu stastni, bola som pre neho super, sikovna, mila, idealna... a odrazu som blba, neschopna, nesikovna, kilava... skratka, zrazu mu neskutocne lezie na nervy vsetko co poviem, vsetko co urobim.... som z toho dost smutna, lebo predtym to bol super chalan a tak velmi som sa tesila, ze som takeho nasla... a teraz.... no hroza!!! :-(
majolenka
 
Príspevky: 3
Založený: Ne Júl 12, 2009 3:58 pm

Re: leziem mu na nervy

Odoslaťod pupik » Ne Júl 12, 2009 4:41 pm

Ahoj, myslim si, ze bud ta stale lubi, ale uz nevidi to caro, co tam bolo na zaciatku, alebo ta uz nelubi a je s tebou len zo zvyku. Najprv by som sa snim tak opatrne porozpravala, aby si zistila na com si. Ak to bude ten prvy pripad, tak sa pokus vas vztah ozivit, ak o neho samozrejme este stojis. Skus si spomenut na veci, ktore ho na tebe najviac pritahovali, na ktorych sa najviac smial, kedy ste sa najviac zblizili, a skus to vsetko obnovit a rozhodne to nevzdavaj ani ked sa hned nechyti. Ak je to ten druhy pripad, tak sa kratkou cestou vrat tam, kde si bola este pred tym, ako si ho stretla a teda sa rozid. Nestoji ti za to milovat niekoho, kto si ta uz nevazi. Vela stastia :)
pupik
 
Príspevky: 3
Založený: Ne Júl 12, 2009 4:25 pm

Re: leziem mu na nervy

Odoslaťod Richard Gróf » Ut Júl 14, 2009 6:32 am

Ak chcete vediet co sa stalo s Vasim vztahom... preco sa partner zmenil... najlepsiu odpoved Vam da on sam. Ak chcete s nim tu temu otvorit, povedzte mu o svojom prezivani a opytajte sa ho na nazor... ked zistite pricinu, snad sa Vam bude ovela lahsie k celej veci zaujimat nejake stanovisko.
....viac o autorovi prispevku na http://www.onlinepsycholog.sk/o_mne.html
Richard Gróf
Site Admin
 
Príspevky: 101
Založený: Pi Júl 03, 2009 3:05 pm

Re: leziem mu na nervy

Odoslaťod fyzik » St Nov 30, 2011 1:23 am

Brilantna odpoved, pan doktor!

ano, preco sa na to pytas nas, bez sa spytat jeho! neplac, nejeduj sa, pokojne sa s nim o tom porozpravaj, ze to vidis takto a takto, a ze Ta to zranuje a boli. co sa stalo, ze zrazu nic co povies a co spravis nie je dobre.

F.
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron