malo sexu

malo sexu

Odoslaťod petronius1 » Št Dec 08, 2011 10:23 am

prosim poradte mi co mam robit. mam priatelku ma 39 a ja o rok menej.rozviedla sa kvoli mne . problem je ten, ze mame velmi malo sexu spolu . ja byvam pri rodicoch a este pri muzovi v spolocnom byte. niekedy som chodil ku nej a v byte sme sa milovali muz bol v robote a dcera v skole . a teraz pomaly dva mesiace nic ani ma nevola ani ja sa neprosim . ked som chodil ku nej aj to som ju musel prehovarat a drazdit aby isla . ona tvrdi,ze sa nemoze uvolnit, ze sa boji, ze muz pride z roboty. robi na poste. ja viem, ze aj predtym mala dve milenecke vztahy a tiez chodili ku nej domov a ju tak museli prehovarat ako ja . nikdy ona sama nevezme aktivitu do svojich ruk aj ked sme sami v kuchyni . ja si myslim, ze uz sexualne nepritahujem.aj ked sme u nich a ideme mat sex najprv mi skontroluje ci nemam naopak ponozky a podobne .aj ked sme v kabine na plavarni vobec mi sama od seba nechyti penis do ruk ani neurobi oralny sex. ja som si povedal, ze uz od nej nic nebudem chciet . nebudem ziadnu sexualnu vyvijat aj ked to je tazke. ked mohla tak dva mesiace fungovat a nic si nevsimne a ja sa urobim doma. nemam s nou uz chut ist ani na hotelovu izbu na silvestra vobec. prvy milenec chodil za nou az z novych zamkov a bol o 30 rokov starsi . zoznamili sa na lieceni . druhy bol z toho isteho mesta . ale odisiel do grecka . potom sa zoznamila so mnou a rozviedla sa. predtym mi povedala,ze nemala sex pat rokov oddelene zila s muzom. moze to byt pravda. muz jej pri rozvode vykrikoval ,ze sa kurvila v grande, kde robila chyznu aj cez vikendy.
petronius1
 
Príspevky: 1
Založený: Št Dec 08, 2011 9:41 am

Re: malo sexu

Odoslaťod fyzik » St Feb 08, 2012 7:51 pm

Pozri, petronius,

si uz velky chlapec. citat vies?

tak sup suo do knihkupectva a kup si knihu o sexe. nieco lepsie, nie len obrazky s polohami.

prides na dve veci:

Prostredie a zvadzanie.

ako sa moze vzrusit v jej byte, ked ma prist manzel? ako sa moze vzrusit na plavarni, ked je alebo moze byt vela ludi?
co takto ju pozvat na hotel? alebo ked sa pre teba rozviedla, co takto sa spolu niekam odstahovat?

skus pouzivat trochu predstavivosti.

vela zdaru
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron