Čo mám robiť???

Čo mám robiť???

Odoslaťod Radovan2 » Št Sep 29, 2011 9:18 am

Dobrý deň,

mam 33 rokov a mam priateľku čo má 22 rokov. Chodíme spolu 7 mesiacov, začínam pociťovať vekový rozdiel.Máme rozdielne predstavy o budúcnosti..ona škola ja rodina..mám ju veľmi rad, ale neviem čo bude. Včera mi povedala, že nevidi perspektívu v našom vzťahu, na otazku zoznamenia s mojimi rodicmi mi povedala, ze to nema asi vyznam..atd. Vcera sme mali ist na obhliadku jedného bytu v meste..,mal som isť po nu na stanicu, ale nedosiel som..nemohla sa mi dovolať, lebo mobil som nechal v aute..takže dake 4hodiny som bol nedostupny.., volala aj svojim rodicom a plakala do telefonu, ze co je so mnou...volala aj kamaratom ci ma nevideli a tak..neviem co mam robit..doma uz na mna mierne tlacia ohladom svadby a ja riesim este partnerske veci..neviem ako to bude dalej...velmi ma sklamala vcerajsia debata s mojou priatelkou...podla nej to nie je ani ziadna velka laska.., co by ste mi poradili?? ako to mam riesit?? byvame spolu v byte..chcela by sa odo mna odstahovat na internat...ja uz neviem co a ako... :(
Radovan2
 
Príspevky: 1
Založený: Št Sep 29, 2011 9:08 am

Re: Čo mám robiť???

Odoslaťod shelbygt6 » Pi Okt 07, 2011 10:06 am

Ahoj Radko!
Ja mám tiež 23 rokov a priateľ má 34 rokov.Sme spolu už rok a 2 mesiace a tiež máme podobné problémy ako Vy. Priateľ
ma už 2-krát žiadal o ruku,dokonca chcel už aj bábätko,ale v mojom prípade na také veci ešte nie som pripravená.Jeho matka stále vravela,že sa neožení, ale myslím si, že ju je potom nič! Kým ma netlačil do svadby,tak bolo všetko OK,ale potom som začala premýšľať ako Tvoja priateľka - proste že to nemá význam,každý chce ísť inou cestou,že k nemu sa hodí jeho veková kategória,že je tam málo lásky z mojej strany a pravdupovediac sa bojím hlavne toho, že on podniká má svoj život a nejak nezapadám doňho, bojím sa starnutia s ním, lebo ja sa chcem baviť a on už veľmi nie. On má dom, firmu, auto a ja mám pocit menejcennosti,pretože predtým som mala priateľa mladého ako som ja,bývali sme spolu v podnájme a všetko sme nadobúdali spolu,riešili sme nedostatok peňazí,naopak keď sme ich mali tak sme si užívali-všetko sa mi zdalo jednoduchšie ako teraz, pretože priateľ je už starší všetko je zložitejšie!
Možno by pomohlo ešte raz sa porozprávať!
Skús netlačiť na priateľku, keď sa chce odsťahovať mal by si ju nechať a buď príde na to, že Ťa chce alebo každý pôjdete svojou cestou.Ver mi, riešim skoro také otázky a problémy.
shelbygt6
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Okt 07, 2011 9:43 am

Re: Čo mám robiť???

Odoslaťod fyzik » Ne Nov 27, 2011 12:57 am

Ahoj Rado,

neviem, ci som este Ta chytil, mozno to uz mas vyriesene, ale podla toho co pises ste jednoducho kazdy v inej faze zivota.

pre Teba je jedno pozitivum. z biologickeho hladiska si uvedom, ze ako chlap mozes mat deti do neskoreho veku. nemas sa kam ponahlat, aj ked viem, ze v Kristovych rokoch by si uz prijal deti, rodinu pokoj a stabilitu.

Ak tvoja partnerka studuje, je este v podstate velke decko. ale ona ma tiez cas.
ak bude mat prve dieta do tridsiatky tak je to ok.
neboj sa, ono to pride samo. ona sama bude dieta chciet, ked na to pride.
to neurychlis. ale mozes jej dat obcas najavo, ze sa ti pacia male deti a podobne. a dolezita vec, mozno sa boji, ze ked Ti da dieta, ze pre teba uz nebude taka dolezita, ako doteraz. ukaz jej, ze je pre Teba najdolezitejsia, a ze sa nema coho bat.

to hadam zaberie.

budem drzat palce.
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron