Co mam urobit?

Co mam urobit?

Odoslaťod leliahh » Ne Júl 01, 2012 9:13 am

Dobry den,
so svojimi problemamy vo vztahu sa uz trapim rok. Povedat ich nikomu nemozem, lebo asi by som pospinila meno svojho partnera a bojimsa, ze by bol maximalne inak videny aj v ociach mojej rodiny.
Ide o to, ze som sa pred rokom zoznamila s chlapcom, ktory bol okuzlujuci, mily, vesely. V ten vecer sa mi priznal, ze asi rok fungoval na pervitine, ale vzhladom na to, ze u ludi vyvolavam pocit vykecania sa, som to ocenila a pochopila ho.
Zacali sme spolu chodit. Parkrat sa popri mne otocil za inou, co ma dorazilo, lebo v zivote si toto ku mne nikto nedovolil, urazilo ma to a samozrejme, ze som mu to potom v sukromi povedala. Dalej sa raz v Tescu kochal nad pani, ktora mala saty bez podprsenky, vyhladaval ju pohladom a stale, cely vecer o nej hovoril, ze ho to vzrusuje a ze mi tiez kupi take saty. Neskutocne sa ma to dotklo... No neukoncila som nic. Potom ma parkrat porovnal so svojou byvalou typom - aj ona toto mala rada, ona inak preziva orgazmus a ja som bola v koncoch. Pohadali sme sa, ale ostala som s nim. Nebol zly, len strasne primitivny... No potom som sa od neho nakazila pohlavnou chorobou a par virusmi, z coho somsa vdaka Bohu dostala bez nasledkou a vtedy vysla pravda najavo - vo svojom kratkom zivote - ma len 23rokov, chodil aj pocas svojich vztahov, co neboli vztahy, ale len cupky z barov a zabav, po privatoch, bol ich castym zakaznikom, chodil do bordelov, a pravidelne striedal slecny - bez ochrany. Nemal nikdy vazny vztah, zil s jednou slecnou, ktora spavala s kazdym, navzajom sa podvadzali a ona si do vztahu nosila kamaratky na skraslenie krasnych chvil - z coho sa mi dvihal zaludok. Proste, ktora sa na neho usmiala, tu pretiahol - DOSLOVNE kazdu. Starsie, mladsie, sliepky z ulice, zabal, barov... Nakoniec som sa dozvedela, ze za 20 eur sa chcel dat "vyfajcit" svojmu teplemu susedovi, to som vtedy prezvracala cely den. Ale, ostala som s nim. Neni zly chlapec, pritahuje slecny vsetkych vekovych kategorii, ale od pokazeneho zaciatku a NIKDY po ziadnej neobzrel, vsade chce, aby sme chodili spolu, aj musim vsade chodit s nim, ked somto chcela skoncit a odist domov, pobral i osobne veci, aj kluce od auta, vymontoval klucky aj z okien - byvame v dome, len aby som ho neopustila. Kazdy den mi dakuje, ze som zmenila jeho spinavy zivot, ale... Neverim mu. Nemam dovod mu neverit, ale hnusi sa mi jeho minulost. Vzdy ked vidim daku lahsiu slecnu a tych je po okoli coraz viac, ide ma porazit a vsetko mu vycitam. Ja som bola naucena vazit si zivot, starostlivo si vyberat kamaratov, neustale sa vzdelavat, bojovat za veci, za vsetko, nestriedat chlapov... Je to pre mna peklo, nerozumiem jeho zivotu a neviem, co mozem od neho ocakavat. Proste sa bojim, ze ked ta obrovska laska z jeho strany pominie, zase bude zobrak bez hrdosti. Som o 5 rokov starsia, ziarlim na vsetko, a myslim, ze potrebujem pomoc... Dakujem!!!
leliahh
 
Príspevky: 1
Založený: Ne Júl 01, 2012 8:44 am

Naspäť na Partnerská kríza

cron