manzel ma ma rad a chce zostat kvoli detom stači to

manzel ma ma rad a chce zostat kvoli detom stači to

Odoslaťod tija30 » Št Jan 12, 2012 10:53 am

nema pokoj v duši a v srdci zmätok,aj by odišiel aj zostal.provokuje ine ženy a ked dostane ponuku na sex odola.ja niesom dosť dobra?mame dve male deti a za dva mesiace chceme stavat.častejšie mi rozprava o tom ako sa o nas postara,nie ako zostane.jedine prečo som s nim je možnost že nam pomožu v manželskej poradni.uprimne sme sa porozpravali ale on stale vaha.prečo
tija30
 
Príspevky: 1
Založený: Št Jan 12, 2012 10:40 am

Re: manzel ma ma rad a chce zostat kvoli detom stači to

Odoslaťod fyzik » St Feb 08, 2012 8:40 pm

Ahoj Tija
Hm. no to je Tazko.

Kolko ste spolu? nezacala uz manelska rutina? ako stojite v sexe? varis dobre? a asi milion dalsich dovodov. nezaskodi si nastudovat par knih o spoluziti. :)

Prekvapivo su si muzi aj zeny velmi blizke bytosti, aj ked sa vacsinou pise o opaku. ak vyzadujes pozornost od neho, ako to robis? co takto ho zahrnat laskou, starostlivostou? myslim aj trosku rozstrelit milostny zivot? nemusis si rovno kupit bicik do postele, ale nejake drobne okorenenie v spalni len privita, vzbudi pozornost. mozes v jeho pritomnosti trosku poflirtovat s inymi muzni, aby si vzbudila trosku ziarlivosti... toho je tolko... rozhodne nerob, co nefunguje. :)

vela zdaru.
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron