Milujem ho a nedokážem mu prejavovať city

Milujem ho a nedokážem mu prejavovať city

Odoslaťod kakaovnik27 » So Júl 23, 2011 12:27 pm

Ahojte. Mám priatela uz tri roky, lubim ho najviac na svete, ale mam problem s prejavovanim citov. Ked nie sme spolu cely cas na nho myslim, predstavujem si , co budeme robit,ked budeme spolu, ze ho budem hladkat, boztekovat, ale len co sa zjavim pri nom som ako bombula, neopatujem jeho pohladenia ani bozteky a ked pridem doma, vycitam si preco som taka, ked som to chcela inak...neviem ako ovplyvnit tie moje stavy...on uz je zo mna v koncoch a ja zo seba..pomozte ak mozte.Nechcem ho stratit.dakujem
kakaovnik27
 
Príspevky: 2
Založený: So Júl 23, 2011 12:22 pm

Re: Milujem ho a nedokážem mu prejavovať city

Odoslaťod Peťo » Po Júl 25, 2011 4:52 pm

A čo cítiš keď ste spolu a keď mu to neopätuješ?
Peťo
 
Príspevky: 3
Založený: Po Júl 25, 2011 2:52 pm

Re: Milujem ho a nedokážem mu prejavovať city

Odoslaťod kakaovnik27 » St Júl 27, 2011 7:05 pm

Pri nom sa uplne zablokujem a neviem mu dat ani jednu pusu. on ma na to stale upozornuje,ze mu to chyba a ja neviem prejavovat city.nemam sa coho bat.nies som sice Žena, ktorá sa bude po nom vesat na verejnosti, oblizovat ho a tak. ale mam problem aj s uplne obycajnym prejavom lasky.Možno je to tým, co som prezila v predchadzajucom vztahu:-(
kakaovnik27
 
Príspevky: 2
Založený: So Júl 23, 2011 12:22 pm

Re: Milujem ho a nedokážem mu prejavovať city

Odoslaťod fyzik » Ne Nov 27, 2011 2:04 am

mila kakaovnik,

a co si prezila v predchadzajucom vztahu? to je velmi dolezite, pokial si mala nejaku traumu.

ja navrhujem, aby si si vsetko co si predstavujes pisala, a poslala tvojmu partnerovi. ako majl, ako SMS, ako cokolvek. tak aspon bude vediet, ze ho mas rada.

Ked budes s nim, mozte skusit nieco malicke, mozno ho pohladit, len tak, ani to nemusis brat ako z lasky, ale len zistit, aku ma pokozku, aka je na dotyk. mozes skusit, ake to je, ked sa ho dotykas. z tvojej iniciativy. mozte skusit hru, kde jeden bude prijmat a druhy davat. a potom sa vymenit.

vsetko pekne pomaly, neuponahlaj nic. ale daj mu vediet, ze Ti na nom zalezi aj na vasom vztahu.

drzim palce
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron