milujem svoju rodinu no takto sa to nedá

milujem svoju rodinu no takto sa to nedá

Odoslaťod alex » Št Dec 22, 2011 8:52 pm

dobrý večer som už celkovo v koncoch čo sa môjho manželstva ani nie manželstva ale manželky týka moja žena mi pripadá ako cudzí človek sme defakto spolu 10rokopv z toho 5 rokov manželstva 4,5 spolužitia ale v čom je môj problém ani neviem v podstate mali sme svoj život v prenájme v čr ale ja som sa rozhodol že pojdem do novej prevádzky v mojom rodnom okresnom meste žena vtedy len družka ma nasledovala pracovali sme spolu toto obdobie je jedno znajštesnejších môjho života ,moja manželkaspočiatku odmietala mat dieta vraj sa nato necíti ja som toto jej rozhodnutie rešpektoval až jeden den manželka zobrala do rúk mimino našej známej a večer sa mi zdôverila že aj ona chce syn sa nám narodil zruba o rok nato to už som pracoval mimo republiku dnes m moj syn 3,5rokov a dcérka necelý rok problém je že žena nič nestíha doma neporiadok ked sa ozvem tak ju buzerujem,nezaplatené bežné veci účty čo ma nesmierne trápi no stále svoju rodinu milujem aj svoju ženu no takto to dalej nejde už som ztoho zlý lebo ma to zožiera manželka trávi denne okolo 2 hodín tel a dvoch hodín na internete a furt máme účty nezaplatené opakujem mám ženu aj deti rád ked treba tak skapem pre ne no zároven viem že takto to dalej nejde .som zúfalý nechcem ublížit svojim detom prosím o radu.
alex
 
Príspevky: 2
Založený: Št Dec 22, 2011 8:33 pm

Re: milujem svoju rodinu no takto sa to nedá

Odoslaťod fyzik » St Feb 08, 2012 8:19 pm

Ahoj, Alex,

tak pekne po poriadku. nepises, ci zijete oddelene, lebo si v zahranici, alebo nie. to je dolezite.

Za dalsie: uvedom si, ze mat doma dve hentake male skvrnata nie je radost, ale riadna drina a nervy. tak svoju manzelku trosku chap, nie kazda zena je genialna gazdina. Pozri, ak Ta trapi neporiadok, ked prides domov, tak uprac. ak Ta trapia nezaplatene ucty, tak si vezmi cisla uctov, vezmi si gridkarty a nechavaj si posielat ucty sebe. vacsina uctov sa da uz posielat elektronicky na email. takze si kupis notebook, net v zahranici a mozes ucty platit ty.

a bude pokoj v rodine. ver tomu, ze pokial su deti zaopatrene, syte a v suchu, tak tvoja zena neleni.

Ak Ta stale nieco este zhryza, tak si jedneho pekneho vecera, ked deti zaspia, sadnite, otvorte flasku vinka a porozpravajte sa. TY MLC A POCUVAJ. a obcas sa spytaj. nesnaz sa domyslat, co si tvoja zena mysli, ani ju nesud za to, ked Ti povie, ze sa jej nechce upratovat alebo platit ucty. jednoducho to zober na vedomie. Urobte dohodu, nech si tvoja zena vyberie veci, o ktore sa bude starat, ak sa jej nechce platit ucty, tak nech Ti aspon skenuje postu a posiela Ti kopie na majl. :) tak mozes zaplatit vsetky ucty ty. skratka najdite spolocne riesenie. Rozpravajte sa, nehadajte sa. ok?

a zenu pocuvaj a nekritizuj
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron