milujem svoju rodinu no takto sa to nedá

milujem svoju rodinu no takto sa to nedá

Odoslaťod alex » Št Dec 22, 2011 8:52 pm

dobrý večer som už celkovo v koncoch čo sa môjho manželstva ani nie manželstva ale manželky týka moja žena mi pripadá ako cudzí človek sme defakto spolu 10rokopv z toho 5 rokov manželstva 4,5 spolužitia ale v čom je môj problém ani neviem v podstate mali sme svoj život v prenájme v čr ale ja som sa rozhodol že pojdem do novej prevádzky v mojom rodnom okresnom meste žena vtedy len družka ma nasledovala pracovali sme spolu toto obdobie je jedno znajštesnejších môjho života ,moja manželkaspočiatku odmietala mat dieta vraj sa nato necíti ja som toto jej rozhodnutie rešpektoval až jeden den manželka zobrala do rúk mimino našej známej a večer sa mi zdôverila že aj ona chce syn sa nám narodil zruba o rok nato to už som pracoval mimo republiku dnes m moj syn 3,5rokov a dcérka necelý rok problém je že žena nič nestíha doma neporiadok ked sa ozvem tak ju buzerujem,nezaplatené bežné veci účty čo ma nesmierne trápi no stále svoju rodinu milujem aj svoju ženu no takto to dalej nejde už som ztoho zlý lebo ma to zožiera manželka trávi denne okolo 2 hodín tel a dvoch hodín na internete a furt máme účty nezaplatené opakujem mám ženu aj deti rád ked treba tak skapem pre ne no zároven viem že takto to dalej nejde .som zúfalý nechcem ublížit svojim detom prosím o radu.
alex
 
Príspevky: 2
Založený: Št Dec 22, 2011 8:33 pm

Re: milujem svoju rodinu no takto sa to nedá

Odoslaťod fyzik » St Feb 08, 2012 8:21 pm

odpoved mas vedla :)
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm

Re: milujem svoju rodinu no takto sa to nedá

Odoslaťod patrika » Ut Feb 14, 2012 12:07 am

Ahoj Alex

Treba si spolocne sadnut a zadelit si ulohy tak aby ste zvladali kazdy svoje ulohy. Skus svoju zenu za nieco pochvalit (v hocicom co sa bude dat, komplimenty robia divy a zazraky) rob to tak kazdy den a uvdiis ci nastane nejaka zmena. Skus zabezpecit aby sa o deti niekto postaral a vy chodte niekam na veceru. Tam sa mozte vklude pozhovarat ako by sa dal riesit vas problem. Ak je zena na internete a telefonuje dve hodiny myslim ze zaplatenie par uctov cez interneth tiez zvladne ;-) lavou zadnou. Mozno si ona zle urcila priority...ze najskor zacne cez den robit to co ju bavi s tym ze povinnosti spravi neskor ale ako to byva den je velmi kratky a ked sa chce vrhnut na povinnosti uz je vecer a povie si ze to spravi zasa zajtra.... treba zistit kde to viacne :)
patrika
 
Príspevky: 16
Založený: St Jan 25, 2012 9:13 am


Naspäť na Partnerská kríza

cron