Moje vybuchy za hovadiny

Moje vybuchy za hovadiny

Odoslaťod lagunasa » Pi Mar 09, 2012 11:26 am

Ahojte.
Dufam ze sa tu nerozpisem na dlho lebo moj problem je velmi prosty.
Cely problem je v mojich vystupoch a vyvolavaniach hadok za hovadiny.
S priatelom sme spolu 6rokov pricom cca 3roky spolu byvame. Po financnej stranke nam vsetko klape. Problem je ale v tom, ze ja dochadzam denne do prace cez pracovne dni a on pracuje nocne cez vikendy a cez prac.dni je cely den doma. A tu zacina moj problem. Vobec neriesim milenky a podvadzanie! Prekaza mi pocitac. Teda pocitac ani tak nie ako to ze je pri nom nonstop. A z toho sa potom odvijaju moje hadky. Ked som v praci, tak nech je kludne na PC ale ked pridem domov a on sa stale hra tak uz je to otravne. No a z toho potom vznikaju hadky za hovadiny. Hadky typu ako vcera: po praci ma vyzdvihol a isli sme nakupovat. Este sme skocili na 40min. k nasim a potom isli domov. Mal v pocitacovej hre dohodnute nejake hromadne stretnutie. Tak som ho nechala ked to mal naplanovane a dohodnute (toto akceptujem). No ked skoncil tak sa dalej hral. Zatial nic nebolo strasne az kym som si na notebook chcela nieco nainstalovat a neslo mi to dokoncit a spustit. Tak som prisla za nim, ci mi vie pomoc. Povedal ze v hre nieco dokonci a za cca 10 min. mi pomoze. Tak som ho nechala a cakala kedy bude mat cas. No a teraz to prislo. Pocula som ako cez chat hovori nejakym kamaratom ze nieco dokonci a potom pojde hrat s nimi. Ze ich v tej hre niekam presunie a pojdu sa hrat. Toto mi stacilo a uz som bola vytocena. Poto na mna krical z izby ci uz som to spojazdnila (predtym som mu povedala ze zatial to budem skusat sama) alebo ci potrebujem pomoc. V tej chvily som vybuchla a zacala na neho kricat, ze na mna kasle, ze su mu prvoradejsi ti v hre a ja az potom, ze ma chcel odbavit za par minut popri tej hre (on hovoril ze by sa to v pohode dalo), ze na mna kasle atd.
Ked som sa troska skludnila, povedala som mu ze ma to boli ked sa ku mne takto chova a ze to ze som po nom hento chcela bolo len koli tomu aby sa mi chvilu venoval a nie tym na to chate.
Skoncilo to tak ze mi pripomenul, ze o podobnej veci sme sa uz vela krat hadali a ze uz vtedy mi vysvetlil ze ked chcem aby sa mi venoval mam za nim priamo prist a povedat mu to a nevymyslat zamienky.
Takze toto je moj problem. Nieco mi prepne v hlave lebo nieco neni presne podla toho ako som cakala ze to bude a uz vybuchnem. Kludne by sa to dalo vyriesit aj kludne (asi) ale proste sa v tej kritickej chvily neviem stopnut a ovladat.
Tiez u nas casto vznikaju hadky koli nespravne pochopenym gestam...
A tiez mam problem v tom o com sa s nim rozpravat ked uz pride k tomu rozpravaniu. Vacsinou totiz nas podvecer vyzera tak ze on sa hra a ja pozeram v obyvacke telku. Hovori mi ze nema problem so mnou travit cas a rozpravat sa, ALE musim prist za nim a povedat mu to rovno. No vela krat ani sama neviem ze sa chcem rozpravat (a o com?) az zrazu podvedomie mi to da najavo a vybuchnem za takuto blbost. Som strasne naladova a neviem ako to dostat pod kontrolu. Jednu chvilu som v pohode, zapajam sa do tej jeho PC hry a za chvilu toto!
Prosim, poradte mi ako sa znormalizovat!
Najviac sa bojim ze ho tym odplasim a to rozmyslame nad tym mat deti.
lagunasa
 
Príspevky: 1
Založený: Pi Mar 09, 2012 9:58 am

Re: Moje vybuchy za hovadiny

Odoslaťod fyzik » Pi Mar 30, 2012 5:26 pm

Mila lagunasa

Zeny nevedia co chcu, ale nedaju pokoj, kym to nedostanu. :)

Tak ja Ti poviem, v com je tvoj problem. Ty neziarlis na pocitac. jednoducho mas pocit, ze si v jeho zivote na druhom mieste. To je Tvoj problem.

Takze na buduce, ked nieco budes chciet, ries to za pochodu nepriatelskych vojsk v hre. ked nieco potrebujes, si na rade prva, nie hra. hra sa da stopnut, a ked nie, tak tam pockaj, kym to "surne" neprejde. aj ja som hral, a viem ake to je. :)

ale ked prislo na to, aby som si vybral, lebo som dostal ultimatum, tak som nevahal. urob si jasno, ci si dolezitejsia ty, alebo hra, a budes kludnejsia. Ak si v dobrej voli, ze mu chces dat tych 10 minut, tak necakaj, kym si spomenie. jednoducho o desat minut prid a vyzaduj si pozornost. :)

a hotovo. A pamataj si, ze my nereagujeme na nejake narazky, ani necitame myslienky. vlastne tazko povedat, ci by bol mudrejsi, aj keby tie myslienky cital, kedze ani sama nevies, co chces. skus si kupit koenzim Q10 alebo nejake vitaminy, mozno To Ti rozhadzava naladu...


vela zdaru a stastnych dni

F.
fyzik
 
Príspevky: 55
Založený: So Nov 26, 2011 11:59 pm


Naspäť na Partnerská kríza

cron