Najťažšie rozhodnutie v živote

Najťažšie rozhodnutie v živote

Odoslaťod sofia414 » Ut Apr 01, 2014 8:27 pm

Dobrý večer, mám 24 a mam veľky problem, a uz neviem na koho sa obratiť, mám 4 ročny vztah ale realne spolu sme 1 cely rok, predtym sme sa rozchadzali a schádzali, pred rokom sme spolu zili bolo vsetko krasne cez leto sme boli tri mesiace od seba kvoli brigade do zahranicia na ktoru som musela ist, tym padam ma v lete podviedol a ja som mu bola verna a odpustila som mu to, po lete az do minuleho tyzdna sme mali normalny vztah stale sme boli spolu. Minuly tyzden isiel s kamaratmi von do mesta a ma opat podviedol odpustila som mu to lebo bol opity a olutoval to, vravel ze chce so mnou byt v buducnosti. Ten tyzden dostal dobru ponuku ist pracovat do zahranicia tak sa rozhodol ist pracovat do zahranicia aj ked som to nechcela lebo som sa bala ze ho stratim, neviem co mam robit ci mam naho cakat a verit ze budeme spolu alebo vykaslat sa nato a pozerat na vlastnu buducnost a na seba. Velmi ho milujem ale trapim ludi okolo seba hlavne rodinu lebo stale mi hovoria ze mam naho zabudnut ale to nejde 4 roky som za nim ja chodila, ja som mu vyvolavala, ja som sa mu podliezala bojim sa ze ostanem sama a ze uz nikdy nestretnem takeho cloveka, nechodim do skoly kvoli nemu, nedokazem bez neho nic. Prosim Vas pomozte mi, nevladzem sa uz takto trapit, Dakujem
sofia414
 
Príspevky: 1
Založený: Ut Apr 01, 2014 8:18 pm

Naspäť na Partnerská kríza

cron