Naše najčastejšie hádky

Naše najčastejšie hádky

Odoslaťod Sandra » Pi Jún 08, 2012 10:01 am

Dobrý deň, s priateľom sme spolu 2 aj pol roka. A posledný polrok som nesvoja, pretože som si všimla že si ma tak nevšíma ako predtým. Chodievali sme spolu na výlety, častejšie po mne túžil, na chaty s priateľmi a podobne. Ale najčastejšia hádka je o chlapskej jazde a o fajčení cigariet. Vyčíta mi že mu chýba len tak ísť na chatu s kamarátmi a opiť sa, len že ked ja to slovo počujem opiť sa, tak si spomeniem na moje detstvo. Môj otec chodil do krčmy a domov opilý. Bil ma a psychicky týral, rozčulilo ho všetko. Tak v môjom vnútri ostal strach z opilích ľudí. A vlastne kvôli ekzému a modrinám som stratila kamarátky, s ktorými by som si naplánovala babskú jazdu. Môj priateľ ma koncom roka sklamal. Mali v robote ukončenie roka. A povedal mi že tam bude maximálne 2-3 hodinky a potom príde ku mne a slubil mi pekný večer. Ale on prišiel až večer. Opilý ... Ma úplne nahneval. Som tak po ňom hučala, aj som mala s ním starosti. A ráno sa mi ospravedlňoval. Preto bojím sa že na tej jeho pánskej jazde spraví nejakú hluposť čo ma nahnevá. Naši priatelia sú vlastne štyria chlapi. A ja chodievam s nimi normálne na chaty a tak. Rada chodievam s nimi na chaty. Ale on ma chce vyšachovať. Aspoň ja to tak vnímam. Mne nevadí keď chce s nimi ísť len tak napivo do baru. Vadí mi to že sa chce s nimi opíjať. Druhá hádka je o fajčení cigariet. Pred tým ako sme sa dali dokopy fajčil 4 roky. A prestal keď sme spolu začali chodiť. Prestal fajčiť kvôli mne. Som šťastná že nefajčí. Mne to vadí či už na priedušky alebo sa mi hnusí mu dať čo i len pusu. Ale toto isté som mu povedala. On mi hovorí či nemôžem preglgnúť že si zapáli občas. Ale ja to občas poznám .. najprv to bude občas a potom stále. Napríjklad aj môj otec fajčí a keď nehá otvorenú balkón tak mi to vadí. Vždy sa rozcitliviem keň počujem o týchto dvoch témach, keď sa o tom hádame. O môjhp priateľa nechcem prísť. Včera mi povedať že keď ho ľubim tak to preglgnem. To fajčenie nepreglgnem aj keby čo bolo. Ale keby si mám s kým spraviť babskú jazdu tak mu preglgnem tú chlapskú jazdu...Ale nemám s kým si spraviť tú jazdu. Ja mu nechcem nič zakazovať... chcem iba aby ma pochopil...Keď sa o týchto dvoch veciach hádame nikdy to nedokončíme... iba sa on uráža a ja sa rozplačem. Prosím Vás poraďte mi. Nechcem o môjho priateľa prísť. Nadovšetko ho milujem
Sandra
 
Príspevky: 4
Založený: Po Feb 06, 2012 10:38 am

Naspäť na Partnerská kríza

cron